Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Завод майбутнього – Частина 1

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > Завод майбутнього – Частина 1

Напис на вказівниках попереду говорить: «Завод Майбутнього», в якому поєднуються інформаційні (ІТ) і операційні технології (OT), а дорога, що веде до нього, – це супермагістраль технологій, інновацій і розширених можливостей.

У наступній серії з 4-х статей ми розглянемо визначення Заводу Майбутнього, загальні характеристики, переваги і те, як почати свій шлях до його створення.

Визначення Заводу Майбутнього

Остаточне визначення заводу майбутнього ще не до кінця сформувалося і навіть має різні назви. Ось деякі з них – Smart Manufacturing, Industry 4.0 або Digital Enterprise (Розумне Виробництво, Виробництво 4.0 або Цифрове Підприємство).

Хоча терміни змінюються, деякі елементи залишаються незмінними. Завод Майбутнього – продукт швидко мінливих проривних технологій, що б’ють по виробництву, як циклон. Інформаційні та операційні технології також вносять радикальні інновації. Зближення цих двох сил створює зрушення парадигми. Виробництво переживає четверту індустріальну революцію.

Ми вже бачимо результати:

Згідно зі звітом SCM World, 40% виробників, яких вони опитали, кажуть, що розумне виробництво поряд з його основоположною технологією – Інтернетом Речей – знаходиться в межах досяжності, і настав час інвестувати.

Huffington Post повідомляє, що підприємства, які хоча б частково реалізували інтелектуальні виробничі ініціативи, задокументували вимірні результати:

82% повідомили про збільшення ефективності

49% повідомили про меншу кількість дефектів продукту

45% повідомили про підвищення рівня задоволеності клієнтів

Вплив обіцяє рости і бути ще більш істотним, оскільки виробники і їхні постачальники впроваджують і об’єднують більше технологій по всій виробничій площині. Велика швидкість, цінність, інновації та зближення з вимогливими клієнтами будуть новими стандартами.

Незалежно від того, на яку дату ви хочете націлитися, ясно одне, що істотні зміни йдуть, і йдуть швидко. Таке майбутнє виглядає багатообіцяючим. Можливо, виробництво, нарешті, зможе залишити в минулому громадську думку про трудомісткі, брудні і небезпечні робочі місця, а також забути раз і назавжди про закриття заводів і перенесення виробництва в країни з низькими витратами.

Виробництво знову стане новим. Ми на цьому шляху.

В даний час на горизонті з’являються проривні технології, які починають нарощувати динаміку і визначати характеристики Заводу Майбутнього, в тому числі:

  • Соціальні та мобільні можливості були одними з перших тенденцій наступного покоління, які дуже швидко стали невід’ємною його частиною.
  • Інструменти налаштування продукту, інтегровані системи комп’ютерного проектування (САПР) і збірка на пізній стадії допомогли виробникам масово задовольняти вимоги замовників.
  • Робототехніка різко змінила операційну технологію, так само як автоматизація цеху революціонувала робочі процеси і виробничі цикли.
  • Великі дані (Big Data) призвели до того, що заводи стають прогностичними, використовуючи аналітику і створюючи стратегії для визначення очікувань клієнтів.
  • Хмарні обчислення ще більше підживлюють уяву, дозволяючи зберігати величезні пули даних.
  • 3D-друк запустила цикл галасу, який був і залишається приголомшливим.
  • Інтернет речей (Internet of Things) набагато перевершує всі ці проривні технології. Потенційний вплив IoT дійсно приголомшує і його важко осмислити. Хоча прогнози сильно розрізняються, вони завжди описуються в трильйони. McKinsey & Co. очікує, що глобальна економічна цінність IoT складе 11 трильйонів доларів, а Cisco прогнозує можливість використання IoT в 19 трильйонів доларів.

Насправді важлива тільки одна характеристика Заводу Майбутнього: творчий підхід до вирішення проблем і нестандартне мислення є ключем до впровадження нових технологій і пожинання плодів. Вперте слідування традиційним процесам – будь то утримання застарілого ERP або наполягання на тому, що IT модифікації є першою необхідністю – викличе серйозні перешкоди.

Ті, хто вже веде шлях до сучасного виробництва, роблять сміливі кроки, не обтяжені застарілими системами і існуючими джерелами тривоги. Чи готові ви приєднатися до їх рядів?

Частина 2 – 10 ХАРАКТЕРИСТИК, ЯКИМИ ВИРОБНИКИ ПОВИННІ ВОЛОДІТИ В ЕРУ ЧЕТВЕРТОЇ ПРОМИСЛОВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ