Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
  • English
ruuken +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Запуск в експлуатацію нового обробного центру

Завод РТИ "КАУЧУК" > Новини > Запуск в експлуатацію нового обробного центру

На ділянці виробництва оснастки заводу гумовотехнічних виробів «КАУЧУК» був запущений новий високотехнологічний обробний центр з ЧПУ для виробництва прес-форм. Цей обробний центр дозволить нам використовувати всі переваги безперервного управління рухом по заданій траєкторії, високого ступеня автоматизації та експлуатаційної гнучкості. Співробітники нашого підприємства пройшли спеціалізоване навчання для досягнення максимальної ефективності при роботі з даними центром.

Безперервне освоєння нових виробів ставить перед нами завдання швидкого проектування і виробництва прес-форм для них, щоб задовольняти всі потреби наших замовників. Стратегія розвитку підприємства передбачає розширення парку ливарних машин, які будуть використовуватися для виробництва ГТВ, тому, в основному, даний центр буде використовуватися для виробництва ливарних прес-форм.

Ливарні прес-форми являють собою об’ємні конструкції з порожнинами, які визначають форму виробів, що виготовляються. При литті під тиском розігріта гумова суміш подається під тиском в порожнину форми, при охолодженні вона твердне, а потім форма відкривається, і відлиті заготовки виймаються. Для виготовлення таких прес-форм ми використовуємо тільки високоякісну сталь, таким чином, наші прес-форми мають тривалий термін експлуатації, що дозволяє економити наші кошти і кошти наших замовників.

Точність обробки даного центру дозволяє робити прес-форми, які дозволять виробляти ГТВ з мінімальною кількістю вибракуваних виробів. Для роботи за допомогою даного центру використовується тільки високоякісний інструмент провідних світових виробників.

Головною перевагою для наших замовників буде зниження часу освоєння нового виробу. Тому якщо у вас є проект, який передбачає використання гумотехнічних виробів в будь-яких вузлах або агрегатах, ми з радістю зробимо вам прорахунок з урахуванням виготовлення оснастки під ваші вироби.