Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Як стати ефективним менеджером по виробництву

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > Як стати ефективним менеджером по виробництву

Як показують дослідження, 88% співробітників не залучені до своєї роботи. Цей фактор може зробити скрутним управління своєю командою для будь-якого менеджера. Робити це ефективно стане ще складніше. Йдеться про збільшення показників задоволеності роботою при підтримці певного рівня виробництва. І говорити про це набагато легше, ніж почати займатися підвищенням рівня залученості в своїй команді будь-яким чином.


Ця ідея не нова для менеджерів з виробництва. Всі керівники розуміють вплив на роботу повсякденних обставин. Вони також повинні брати до уваги узагальнений характер роботи.

Тут, на заводі «Каучук», ми вважаємо, що ніколи не заважає нагадувати про наші спільні цілі. Ми також віримо в те, що допомагаємо кожному досягти своїх певних цілей. Ось чому ми зібрали цей набір порад про те, як бути ефективним менеджером по виробництву.

Прислухайтеся до співробітників

Найчастіше проблеми, пов’язані з управлінням, з’являються через непорозуміння. Або навіть простіше – невігластва. Збільшення темпу одержуваної вами інформації, приводить також до збільшення швидкості подій у виробництві. Це стосується розуміння інтимної людської сторони вашого робочого місця.

Ваші співробітники – такі ж люди, як і ви. У них є страхи і надії. У них є проблеми і власна думка. Вони просто чекають, коли ви почуєте їх. І якщо ви цього не зробите, вони знайдуть інше місце, де їх будуть слухати.

Не переставайте говорити, але, в той же час, почніть активно слухати. Зверніть увагу на те, про що говорять ваші співробітники. Незалежно від того, чи пов’язано це з роботою або ні, їх діалог важливий. З цього діалогу ви дізнаєтеся багато про них. Слухаючи, ви будете розуміти тих, за кого ви несете відповідальність.

Сприяйте дискурсу співробітників

У всьому світі рівень залученості співробітників в свою роботу становить всього 13 відсотків. Це є проблемою. Після того, як співробітники привернуть вашу увагу, вам слід подумати про те, як діяти на основі ваших нових знань. Послухавши діалоги своїх співробітників, прийшов час поліпшити загальний дискурс вашого бізнесу.

Збільшуючи рівень залученості вашого співробітника, ви почнете помічати поліпшення внутрішніх відносин в організації і збільшення рівня продуктивності. І якщо ви налаштовані на збалансоване управління, ви зрозумієте, що ці дві змінні корелюються одна з одною.

Комунікація і дебати є основними елементами сучасного робочого місця. Звичайно, ці два способи об’єктивного досягнення співрозмовника повинні мати відповідний час і місце. Немає місця для розмов, коли хто-небудь експлуатує важку техніку або потенційно небезпечний матеріал.

Підтримуйте об’єктивне розуміння

Коли справа доходить до життя в цілому, важливо бути відкритим до всього. При управлінні виробничим робочим місцем це почуття об’єктивності ще більш важливо. Чому? Часто в повсякденній діяльності можна потрапити в ситуацію, коли потенційна реакція на подію може виявитися небезпечною і для вашого бізнесу як економічно, так і функціонально.

Це особливо важливо при управлінні декількома поколіннями. Як не дивно, але підтримка почуття осмисленості часто не береться до уваги. Ось де виникають проблеми і в задоволеності роботою, і у виробництві.

Модернізуйте за допомогою інновацій

Коли ви читаєте це на своєму смартфоні, планшеті або персональному комп’ютері, ви ще раз підтверджуєте, що технологічні інновації це рушійна сила, яка покращує ваше життя. Коли справа доходить до управління внутрішніми процесами вашого бізнесу, ми рекомендуємо зміцнити це розуміння. Це зробить ваш бізнес більш привабливим для майбутніх співробітників, в більшій своїй частині – міленіалів, у виробництві.

Технології – не зло. І створені вони безумовно не для того, щоб щось віднімати у нас. Вони створені як засіб досягнення мети, яке допоможе всім нам. Важливо включити відповідні та ефективні інновації в ваш управлінський стиль. Така поведінка говорить про те, що ви не тільки сучасні в поточних тенденціях, а й віддані довгострокового зростання.

Таким чином, впровадження таких інновацій сигналізує про модернізацію, яка демонструє розуміння вами напрямки вашого бізнесу. Це також має на увазі розуміння життя ваших співробітників і відчутний приклад того, як ви хочете її поліпшити.

Дійте прозоро

Тільки 40 відсотків працівників знають про цілі і стратегії своєї компанії. Це теж проблема, оскільки більшість співробітників хочуть бути в колі присвячених. Це невід’ємна змінна людської природи. І якщо це не так, їх продуктивність може зменшуватися експоненціально.

Бути прозорим у прийнятті рішень в якості менеджера з виробництва важливо, тому що це створює відчуття довіри і порядку. Ніхто не цінує почуття відчуженості. Або з нетерпінням чекає неправильного або неясного судження. Коли справа доходить до сучасного менеджменту, бути зрозумілим – в пріоритеті.

Ця порада знову фокусується на людській стороні управління, а також на самому розумінні робочого процесу. Це виходить за рамки задоволеності роботою, це стосується задоволеності життям в цілому.