Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
  • English
ruuken +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Як скоротати холодний осінній вечір вдома?

Завод РТИ "КАУЧУК" > Новини > Як скоротати холодний осінній вечір вдома?

Сірість осінніх днів далеко не розташовує до позитиву. Тим більше що позаду залишився літній сезон відпусток і пейзажі за вікном навівають смуток.

Ми, з колективом нашого заводу, спробували поглянути на проблему з іншого боку і звернути деякі недоліки осінньо-зимового сезону в переваги. Так, ранні сутінки, та холод і негода, але ж вони не можуть перешкодити нам з комфортом проводити вдома довгі осінні вечори. А ось як зробити їх по-справжньому корисними?

Представляємо вашій увазі перший спеціалізований форум про гумотехнічні вироби.

Мета даного проекту – створення майданчика, на якій фахівці даної галузі могли б обмінюватися думками, досвідом і обговорювати будь-яке питання, що стосується теми гумотехнічних виробів і не тільки. Ми розбили форум на тематичні розділи, які в майбутньому будуть полегшувати пошук потрібної інформації. У форумі присутні розділи за напрямками продукції і за видами техніки. У розділі пропозицій можна висловитися з приводу поліпшення функціонування нашого сайту або інтернет-магазину і розвитку гілок форуму.

Сподіваємося такий спосіб спілкування допоможе вам вирішувати незвичайні завдання, дізнаватися щось нове, а також висловлювати свою точку зору, спілкуючись з людьми з даної галузі промисловості.

Щоб стати учасником форуму, вам потрібно просто зареєструватися. Перехід на форум реалізований у вигляді кнопки в бічній частині нашого сайту.

 

Приємного спілкування!