Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Як машинне навчання удосконалює виробництво

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > Як машинне навчання удосконалює виробництво

Машинне навчання революціонізує виробничу галузь. Чому? Тому що його основна функція дозволяє бізнес-лідерам розвиватися, рости і впроваджувати планування в небачених раніше масштабах. Однак, оскільки проста концепція машинного навчання не тільки має велике значення для нашої галузі, воно також має велику технічну значимість. Це особливо цікава тема для об’єктивного занурення.


Фраза «машинне навчання» була придумана в 1959 році Артуром Самуелем, раннім піонером в тому, що тепер називається штучним інтелектом. За своєю суттю, машинне навчання – це загальний термін, який використовується для опису певних технологій і їх здатності вчитися. Це навчання зазвичай виконується без попереднього програмування, що робить його досить вражаючим. Таким чином, його функція добре поєднується з метою вашого бізнесу під назвою «ефективність».

Воно також сприяє постійному вдосконаленню нашої галузі. Але мало що відомо про те, що було зроблено до цих пір. Щоб допомогти вам зрозуміти цю технологію, ось п’ять способів, як за допомогою машинного навчання можна поліпшити виробництво.

Машинне навчання підвищує продуктивність праці

У широкому сенсі машинне навчання дозволяє вам і вашому бізнесу з легкістю добитися успішних результатів. І це може бути відчутно і невловиме одночасно. Таким чином, машинне навчання не тільки впливає на щоденні процеси і ваш рівень продуктивності, але і на ваш завод в цілому.

Тому не дивно, що в 2016 році дослідники з General Electric зібрали дані, які показують, що машинне навчання збільшує продуктивність, в середньому на 20 відсотків. Найефективніший спосіб це зробити? Створювати профілі клієнтів, які впливають як на поточні, так і на майбутні темпи виробництва.

Але що таке продуктивність насправді? У цьому контексті, це здатність вас і вашого бізнесу ефективно створювати продукт, який максимізує швидкість виведення на одиницю введення. Тобто, іншими словами, це рушійна сила вашого бізнесу. Чесно кажучи, це ключ до підтримки найбільш ефективних результатів у бізнесі.

Машинне навчання забезпечує аналіз даних

Машинне навчання може виконати для вас велику роботу. І в результаті цього процесу вам будуть надані рекомендації та інформація про стан вашого бізнесу. Ви навіть можете націлитися на клієнтів, яких потребує ваш бізнес для продовження свого зростання.

Іншими словами, машинне навчання може надати конкретну аналітику даних, яка, по суті, змінить ваш бізнес на краще. Ось чому більше 40 відсотків підприємств в даний час використовують машинне навчання для збільшення своєї частки на ринку. Саме тому, маючи дані отримані за допомогою машинного навчання, власники виробничих підприємств можуть потім розшифрувати свій ринок. Коли це робиться послідовно, в кінцевому підсумку розвивається звичка до досягнення успішних результатів.

У зв’язку з цим, передати можливості машинного навчання вашої бізнес-стратегії є простим рішенням. Тим більше, що це стосується ваших цільових сегментів і економічного зростання, до якого прагнете ви і ваш бізнес.

Машинне навчання покращує управління технічним обслуговуванням

Машинне навчання, як не дивно, поділяє стурбованість нашої галузі щодо управління нашим бізнесом. І незалежно від того, чи йде мова про проблеми із запасами або зарплати співробітника, машинне навчання забезпечує аналіз управління обслуговуванням, який виходить за рамки чистих даних. Це важливо при ухваленні рішення про наступні кроки розвитку вашого бізнесу.

Однак, як і здатність надавати дані, машинне навчання може надати нам необхідну інформацію для розробки стратегій, що забезпечують економічне зростання. Проте, з огляду на інтелектуальні здібності машин, вам необхідно мати базові знання, що забезпечують максимізацію їх можливостей. Це важливий факт, з яким потрібно рахуватися.

Чесно кажучи, машинне навчання дозволяє нам, як бізнес-лідерам, постійно вдосконалюватися. І, повторюся, це мета нашої галузі. Насправді, швидке зростання машинного навчання на постійній основі відображає розвиток виробництва в цілому. Це співвідношення визначає значення машинного навчання в контексті сучасного виробництва.

Машинне навчання дозволяє масштабувати

Переваги ефективного машинного навчання полегшують розуміння життєздатності настільки, що лідери бізнесу можуть змінювати свої бізнес-моделі, щоб відповідати зростаючим тенденціям і змінам. Це демонструє важливу частину інформації, яку машинне навчання надає власникам бізнесу: потенційні невраховані витрати.

Але коли вони стають ясними, масштабування стає необхідною реальністю. Ваш бізнес завжди потребує поліпшення. Розуміння цього, забезпечується машинним навчанням, робить це за необхідне. Це стосується не тільки внутрішнього аспекту виробництва, але і зовнішнього.

Йдеться про скорочення відходів при одночасному підвищенні якості. І коли це буде застосовано правильно до вашого бізнесу, відносини з клієнтами покращаться понад ваших очікувань.

Машинне навчання оптимізує ланцюги поставок

Машинне навчання завдяки поєднанню всіх раніше заявлених поліпшень дозволяє власникам бізнесу оптимізувати ланцюжки поставок свого виробничого бізнесу. І з меншими витратами і оновленими рівнями продуктивності це теж має сенс. Особливо щодо виробництва і розподілу.

Коли більш ніж 70% виробничого бізнесу, передає свої продукти на наступне виробниче підприємство, поняття точності є критично важливим. Однак це часто ігнорується. Щоб бути точним, потрібно продемонструвати певний набір навичок, який не обов’язково оптимізований. Але саме на цьому етапі починається машинне навчання. І саме тут ступінь його впливу починає перевершувати.

Машинне навчання дає вам і вашому бізнесу аналіз, який забезпечує оптимізацію, міцну структуру для зростання і розвитку. Це варто того, щоб інвестувати в технології з можливістю поліпшити свій бізнес і, в свою чергу, вести себе як свого роду консультант. І якщо ви перебуваєте в цій галузі в довгостроковій перспективі, це виявиться не просто.