Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Все, що потрібно знати про ліки, надруковані на 3D-принтері

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > Все, що потрібно знати про ліки, надруковані на 3D-принтері

Чи стає 3D-друк початком нової технологічної революції або вона є агентом порушення в конкретній галузі? Схоже, що це стає темою для обговорення. Однак, те що не може бути оскаржене – це вплив 3D-друку на медичну галузь, ту область, де ефект і потенціал тривимірного друку просто не можуть бути занижені.

Препарати, надруковані на 3D-принтері, є ще одним прикладом технології, яка оспорює традиційні аспекти конкретної області. У медицині ця технологія поліпшить канали розподілу і дозволить персоналізувати фармацевтичні препарати. Цей метод буде більш доброзичливим до пацієнта, тому фармацевтичні препарати (кілька універсальна промисловість) тепер будуть більш індивідуалізовані.

Ось деякі з нових розробок, які впливають на потенціал надрукованих препаратів.

Препарати, надруковані на 3D-принтері, будуть індивідуально оформлені.

Основною метою і одною з найбільших переваг 3D-препаратів є те, як вони зможуть бути сконструйовані з урахуванням індивідуальних потреб людини і навіть створені відповідно до визначених переваг. Можуть контролюватися такі фактори, як розмір, доза, зовнішній вигляд і швидкість доставки препарату.

У червні 2015 року повідомлялося, що Лондонський університетський коледж експериментував з друкованими препаратами різної форми, які, залучали б дітей (динозаври і восьминоги). Перший схвалений FDA препарат, який лікує парціальні припадки, привабливий тим, що він розчиняється швидше, ніж середньостатистична таблетка.

Це створить бажання окремих людей профілювати гени, так як це збільшить можливості для персоналізованих препаратів.

Нове завдання – створити препарат для друку з нуля.

«Фармацевтична наука» зводиться до того, як тонкі шари порошкоподібного лікарського засобу становитимуть друкований препарат, який буде будуватися по верствам, так як принтер накладає різні ліки одне на одного. Сучасні методи 3D-друку можуть збирати і додавати поліпшення в інгредієнти, але новий виклик буде полягати в тому, щоб повністю виготовити препарат з нуля.

Сам процес в даний час полягає у зв’язуванні діючих шарів разом за допомогою взаємодії між порошком і рідиною. Рідину спеціально скидають на точку на відповідному шарі, який пов’язує інгредієнти. Метод також дозволяє здувати надлишковий порошок.

Процес скоротить витрати на виробництво ліків. Тим не менш, він все ж не може бути дешевше, ніж традиційна таблетка, коли справа доходить до фармацевтичних фінансів. Цей процес, як і раніше привабливий, оскільки він може регулювати і розраховувати виробництво препаратів.

Перший 3D-препарат, схвалений FDA, призначений для пацієнтів з епілепсією.

Spritam, ліки, створені на 3D-принтері, які лікують напади епілепсії, були доступні на ринку США на початку 2016 року. Вони ідеальні по своїй пористості і призначені для тих, хто пропускає звичайні дози ліків, що призводить до неефективних результатами лікування.

Одним з переваг препарату є те, що для середнього пацієнта його легше приймати. Spritam розпадається в роті, коли його приймають з водою. Він протистоїть труднощам, пов’язаним з ковтанням таблетки. Генеральний директор Aprecia Pharmaceuticals, компанії, яка представила Spritam, сказав, що в найближчому майбутньому реальна важливість полягатиме у визначенні того, які захворювання потребують більш сприятливих для пацієнта формах лікування.

Томас Уест, керівник проекту Aprecia, каже, що ще одна з переваг Spritam полягає в тому, що це попередня доза високодозовані препарату, більш ефективна для пацієнтів з епілепсією.

3D-друк не порушить існуючу фармацевтичну промисловість.

Технологія 3D-друку не позбавить нас від фармацевтичних компаній, так як людям все одно доведеться замовляти базовий склад для своїх друкованих препаратів через ліцензованого дистриб’ютора. Замість того, щоб зберігати традиційні таблетки, у фармацевтів будуть зберігатися барабани базового продукту, а потім вони будуть налаштовувати дозу і форму таблетки по нашим індивідуальним потребам.

Ще одна проблема – це те, що тривимірний друк створить можливість для обігу наркотиків, стимулюючи їх поширення і торгівлю. Але немає нічого в технології 3D-друку, що могло б оптимізувати виробництво, скажімо, екстазі, і вдосконалити його поточне виробництво.

Те, як ми розглядаємо фармацевтичну безпеку, швидше за все, зміниться.

Це ще одна технологія, яка дає владу окремому споживачу. Вона привносить елемент персоналізації в медичну галузь, яка традиційно виступає за універсальні методи і ліки. Пацієнти будуть приймати ліки, створені саме для них.

Однак з цієї індивідуалізацією виникають питання про легалізацію та зобов’язання, про які нам ніколи не доводилося питати. Виготовлення неправильно маркованого лікарського засобу може мати серйозні наслідки і ставити під сумнів, який проміжок часу пройде до того, як буде виявлена ​​помилка в виробництві.

Представник Deloitte поставив під сумнів, який фактор в процесі буде ідентифікований як медичний пристрій: принтер, інгредієнти або особа, що регулює виробництво. Іншими словами, на кому буде відповідальність, коли препарат викличе несприятливу реакцію? Ми продовжуємо передбачати можливі рішення таких питань і адаптуватис до відносно нових технологій, які продовжують оскаржувати норму.