Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
  • English
ruuken +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Вітаємо з Днем автомобіліста і дорожника!

Завод РТИ "КАУЧУК" > Новини > Вітаємо з Днем автомобіліста і дорожника!

У 2017 році День автомобіліста в Україні святкують 29 жовтня.

Сучасне життя неможливо уявити без автомобіля. Саме тому професія водія була і залишається однією з наймасовіших. Професійне свято водіїв автотранспорту День автомобіліста і дорожника офіційно відзначається в Україні з 1996 року. Його також святкують і автолюбителі, яких з кожним роком все більше.

Це свято не тільки водіїв, але і ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств і всіх, хто сумлінно трудиться, виконуючи свій професійний обов’язок. Без відданості професії цих людей і їх почуття відповідальності за справу неможливе повсякденне життя міста і його жителів.

Кращий подарунок автомобілісту, який багато годин поспіль знаходиться за кермом, – це зручний і надійний аксесуар в машину: наприклад, автомобільний чайник, кавоварка або гуртка з підігрівом, що працює від прикурювача. Дуже корисний подарунок – набір інструментів, особливо для людини, який тільки недавно придбав машину і ще не встиг її толком укомплектувати.

Оригінальний подарунок автомобілісту – автокомунікатор. Це пристосування, що нагадує міні-світлофор, за допомогою якого можна висловлювати свої емоції іншим водіям за допомогою світлових смайлів.

У подарунок водієві-чоловікові краще вибирати щось практичне, але в той же час приємне: масажну накидку на сидіння, автомобільний термометр і т.п.

Команда заводу «КАУЧУК» вітає всіх з Днем автомобіліста! Нехай машина завжди буде на ходу, нехай в житті будуть повороти тільки в кращу сторону. Бажаємо впевненості за кермом, успіху в будь-якій поїздці, удачі на будь-якій дорозі і щастя в кожному дні!