Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Що вам потрібно знати про прес-форми

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > Що вам потрібно знати про прес-форми

Виготовлення прес-форм дає нам можливість робити для наших клієнтів оригінальні гумові вироби під замовлення. Для створення формових гумотехнічних виробів потрібно кілька етапів проектування і виготовлення.


Щоб допомогти вам зрозуміти, що входить в процес виготовлення прес-форм, ми розбили його на етапи.

Ось як це робиться.

Дизайн і проектування прес-форм: інженери заводу «КАУЧУК» розглядають майбутній виріб і розробляють прес-форму для ефективного задоволення вимог замовника за вартістю, доставкою і якістю. Для створення моделей компонентів прес-форм у віртуальному середовищі використовується новітнє програмне забезпечення. Ці файли з моделлю потім відправляються в наш внутрішній цех з виробництва прес-форм, де проекти на екрані комп’ютера перетворюються на справжні литі форми.

Компоненти прес-форми: базові прес-форми для гумотехнічного виробу складаються з 10-100 окремих компонентів, включаючи пластини прес-форми, виступи, втулки і петлі. Більш складні прес-форми можуть мати тисячі компонентів.

Деякі прес-форми вимагають додаткового приладдя, щоб зробити їх більш ефективними і зручними для оператора. Ці аксесуари можуть включати в себе завантажувальні дошки, ножові дошки, тримери та інші відповідні пристосування.

Сталь для прес-форм: для виготовлення прес-форм використовуються різні типи стали. Прості прототипні форми виготовляються з легко оброблюваної стали, що дозволяє швидко їх змінювати. Виробничі прес-форми виготовляються або з попередньо загартованої сталевого форми, або з обпаленої сталі, яка потім загартовується. Сталь для виробничих прес-форм більш тверда і дорожча, але при більш тривалому виробництві має менший знос.

Обробка: прес-форми і компоненти обробляються з використанням звичайних або EDM-технологій. Внутрішній цех заводу «КАУЧУК» здатний виробляти більшість прес-форм на нашому виробничому об’єкті.

Оздоблення: деякі деталі прес-форми вимагають певної обробки поверхні. Компонент з механічною обробкою повинен бути підданий поліруванню або абразивної обробки відповідно до вимог замовника.

Монтаж: всі компоненти повинні бути встановлені і зібрані для створення робочої прес-форми. Багато компонентів вимагають точних припасувань, які необхідно підтримувати для забезпечення правильної функції прес-форми.

Налаштування: кожна нова форма повинна бути встановлена ​​в пресі. Потім необхідно визначити відповідні параметри процесу для цієї конкретної форми, пресування і комбінації матеріалів. Основні настройки включають температуру плити, силу затиску, час затвердіння і кількість гумового матеріалу.

Зберігання та технічне обслуговування: кожна прес-форма для гумотехнічного виробу повинна обслуговуватися для забезпечення якості виготовлення деталей з плином часу. Ми підтримуємо наш асортимент з понад 1000 прес-форм за допомогою модуля профілактичного обслуговування в нашому централізованому виробничому об’єкті. Роботи з технічного обслуговування автоматично генеруються і записи зберігаються. Залежно від часу або кількості циклів кожна прес-форма очищається і перевіряється на наявність критичних характеристик, таких як вирівнювання, зносостійкість і чистота порожнини.

Бездіяльність: форми, які не використовувалися протягом семи років, будуть вважатися закинутими і будуть утилізовані. Компоненти прес-форми стануть непридатними для використання і перероблені в якості металобрухту. Ця процедура видалення є постійною.

Ексклюзивність: клієнт, який оплатив прес-форму, має виняткові права на вироби, виготовлені за допомогою даної прес-форми. Жоден інший клієнт не має доступу до цієї прес-форми без письмової згоди клієнта, який замовив створення даної прес-форми.

Ідентифікація: клієнти можуть запросити додавання певних ідентифікують ознак в форму або штамп під час його виготовлення. Ідентифікаційні функції можуть включати ім’я клієнта або номер деталі або конкретний ідентифікатор, зазначений покупцем. Запити на додавання ідентифікаційних ознак після виготовлення прес-форми можуть бути розглянуті і можуть нести додаткові витрати.

Знищення: клієнт, який оплатив прес-форму, може зажадати її знищення. Руйнування прес-форми може відбуватися різними способами, як правило, прес-форма розрізається на дві частини. Знищені частини будуть перероблені і не можуть бути випущені клієнту повторно. Цифрові фотографії знищених прес-форм можуть бути відправлені клієнту за запитом.

Таємниця: завод «КАУЧУК» створює гумовотехнічні вироби за допомогою фірмових методів. Форми, конструкції, креслення, суцільні моделі і процедури обробки захищені правом власності, і тому вони не можуть бути передані або продані іншим особам.

Затвердження: прес-форми затверджуються на основі виробів, які вони виробляють, а не геометрії самої форми. Для отримання потрібного виробу потрібно комбінація конкретної форми і комплексного процесу. Ідеальна форма не буде робити точні вироби без певних параметрів процесу. Установки представляють собою певну комбінацію, що включає форму і процес.

Працюєте на ринку формових гумотехнічних виробів? Ми тут, щоб допомогти. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нами в Facebook та LinkedIn або запросіть менеджера відділу збуту про технічну консультацію у фахівців заводу “КАУЧУК”.