Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Що потрібно знати виробнику про кібер-безпеку?

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > Що потрібно знати виробнику про кібер-безпеку?

Сучасна технологія об’єднує все: ланцюга поставок, НДДКР, виробництвj і обслуговування клієнтів. Але, коли автоматизація грає велику роль у виробництві, виникають питання захисту даних.

Компанії поділяються за типом інформації, яка вважається важливою. У роздрібній торгівлі це інформація платіжної картки, а для галузі охорони здоров’я – інформація про стан здоров’я пацієнта. Для виробників зі складними ланцюгами поставок, дані, які мають найбільшу цінність, включають в себе інтелектуальну власність щодо патентів, промислових зразків і формул.

Лідери виробництва стикаються з двома сферами відповідальності – захист цілісності ланцюга поставок і товару, а також – захист клієнтів і бренду.

Розуміння загрози

кибербезопасность производителей

Від динамічних продуктів до світу постійно підключеному до мережі, можливості для виробничої індустрії величезні. Але все, що включено в мережу, може бути зламано – і небезпечна інфраструктура може підірвати платформу для майбутнього зростання. У міру руху в бік «розумного» виробництва, кібер-безпека вже не опція, а необхідність.

Зростанням ролі кібер-безпеки спостерiгається в останнi п’ять рокiв, в основному за рахунок інтеграції бізнес-систем і експоненціального зростання кількості вірусів.

Розуміння важливості кібер-безпеки також вимагає сильного зв’язку між командами. У багатьох організаціях пріоритети, які суперечать один одному, відсутність довіри і обмеженість технічних знань про набір навичок один одного призводять до створення оточення, що не налаштованого на співпрацю. Потрібно зміцнювати рівень співпраці між ІТ відділом і автоматизацією в максимально можливій мірі.

Після того, як ви прийдете до розуміння важливості кібер-безпеки, визначте найбільш цінні активи даних. Де зберігається ваша цінна інформація? Хто має доступ до неї? Визначте, що найголовніше – наприклад, захист інженерних документів, таких як файли креслень – і потім перейдіть на стадію реалізації.

Дотримання правил кібер-безпеки в кожному аспекті бізнесу

кибербезопасность производителей

Згідно PwC, тільки 13 відсотків компаній мають стратегію інформаційної безпеки на місцях і демонструють ряд інших провідних практик – таких як високопрофесійний начальник безпеки, регулярні вимірювання і аналіз ефективності вжитих заходів щодо захисту інформації, глибоке розуміння типів подій, які можуть відбутися в їхніх організаціях і бути спрямовані на уражене систем безпеки.

Для того, щоб створити ефективну програму по захисту даних, розглянемо три важливих складових: людей, процеси і технології.

Люди:

Співробітники – єдиний найбільший ризик для безпеки. Щоб програма забезпечення безпеки була успішною, важливо, щоб всі працівники і зацікавлені сторони мали належну поінформованість, навчання і документацію. Додавайте захист даних в керівництва і угоди для співробітників. Проводьте тренінги всіх ваших відділів з приводу вашої політики щодо використання конфіденційних даних і створіть програму з питань безпеки для співробітників, щоб розділити її важливість і пояснити який внесок вони можуть зробити.

Процеси:

До процесів відноситься політика компанії, процедури і плани дій. Тут завжди присутній залишковий ризик, але ефективне планування і управління процесами мінімізує вплив інциденту. Політика визначає правила використання системи, визначає заходи протидії для потенційних загроз безпеки, вибирає кращі способи захисту. Процедури – це покрокові інструкції, що показують, як виконати план, не будучи спеціалістом по системі. Маючи чітко визначені очікування від ефекту впровадження майбутніх програм, ви можете розвивати свій бізнес і підтримувати високий рівень безпеки.

Технологія:

Коли мова йде про кібер-безпеку, багато людей думають, що технології, такі як міжмережеві екрани (брандмауери) і антивірусні програми це гідні заходи безпеки, але вони не можуть захистити всі системи. Більш важливо підготуватися до інциденту і переконатися, що критичні системи можуть бути відновлені дуже швидко. Зосередження уваги на резервному копіюваннi та відновленнi допоможе в разі погано сконфігурованих брандмауерів і серйозних загроз. Переконайтеся, що у вас є хороші брандмауери, антивіруси, управління патчами, резервне копіювання, віддалений доступ, аутентифікація і фізична безпека.

Бути частиною культурної трансформації

Мабуть, найбільш важливою частиною виробництва є здатність адаптуватися. У міру розвитку нашого підприємства повинне розвиватися i бізнес середовище.

Держава визнає, що збереження і захист кібер-інфраструктури нашої країни має вирішальне значення для національної та економічної безпеки.

Всі ми стикаємося із загрозами безпеці, але, зосередивши увагу на своїх людях, процесах і технологіях виробництва, ми можемо підтримувати обізнаність про всі чинники безпеки і гарантувати, що немає ніяких слабких ланок.