Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Розвиток мобільності підприємства для підвищення продуктивності

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > Розвиток мобільності підприємства для підвищення продуктивності

Цифрова еволюція трансформує кожен аспект нашого світу, порушуючи традиційні бізнес-моделі і змінюючи те, як працюють багато організацій і їх кінцеві клієнти. Наприклад, вибухове зростання електронної комерції зробив величезний тиск на роздрібних торговців, дистриб’юторські центри та логістичні компанії, що змусило їх швидше і більш ефективно виконувати замовлення. У той же час збільшення ставок доставки і проблем з пропускною спроможністю призвело до того, що магазини електронної комерції знайшли нові способи управління витратами і оптимізації запасів.


Крім того, компанії і їх співробітники в дистриб’юторських центрах або на місцях вимагають розширеного доступу та здатності швидко і легко отримувати критично важливі дані інтуїтивно зрозумілим способом на своїх мобільних пристроях. Це створює можливості – для додатків, систем управління даними і аналітичних напрацювань – а також змушує підприємства виконувати рішення, в які вони інвестують, зручними у використанні, що підвищують продуктивність і надійними в майбутньому.

Сьогодні багато рішень для створення мобільних підприємств виглядають слабкими

Щоб бути успішним сьогодні, компанії, що входять в ланцюжок поставок, повинні мобілізувати свій бізнес і працівників для оптимізації і підключення своїх бізнес-середовищ для підвищення ефективності і продуктивності. Однак розробка та розгортання мобільних рішень може бути всеосяжною і постійним завданням, особливо для компаній з відносно складними операціями в ланцюжку поставок.

Повінь мобільними пристроями і додатками, написаними для цих пристроїв, призводять до витрат часу і коштів для ІТ-відділу підприємства. Це справедливо, оскільки мобільні рішення, побудовані на окремих технологічних платформах, вимагають від ІТ-відділу додаткового часу для сертифікації та установки бізнес-додатків на кожному пристрої, а також для кожної версії операційної системи.

Крім того, що насувається захід деяких операційних систем Windows, які використовують багато мобільні пристрої, що використовуються в дистриб’юторських центрах, чинить додатковий тиск на бізнес, спрямоване на плавний перехід на нові операційні системи. Поширення Android в даний час зростає, так як підприємства залучають безпеку, надійність і потужний функціонал, який пропонує ОС Android. Однак для кожної нової версії операційної системи зазвичай потрібно тривалий і дорогий процес сертифікації, і підприємства не можуть дозволити собі чекати.

Додатково до цього, багато мобільні рішення не мають гнучкості, щоб розвиватися в міру зміни організаційних потреб. Це може бути дуже складним завданням, враховуючи, що сьогодні багато компаній стикаються з тиском і збоями, змушуючи їх постійно розвиватися. Наприклад, кілька років тому компанії могли розгорнути мобільне рішення і зберегти його протягом семи-десяти років з відмінними результатами. Але оскільки сьогодні компаніям необхідно швидко адаптуватися до постійно мінливих вимог своїх клієнтів, конкуренції і різної динаміки ринку, вони повинні мати можливість швидко розгортатися і рухатися в потрібному напрямку. Мобільні рішення повинні слідувати за ними і швидко розвиватися.

Усунення розриву

Як можна ефективно управляти мобільністю на підприємстві? Простого оновлення технологій сьогодні недостатньо для вирішення проблем розгортання та управління безліччю несумісних пристроїв, які виконують різні функції для різних користувачів. У той же час компанії більше не можуть дозволити собі керувати одним пристроєм, однією розробкою або одним розгортанням за раз.

Щоб ефективно управляти своєю мобільною інфраструктурою, компаніям необхідно прийняти більш всеосяжний і масштабований підхід. Уявіть, що ви можете скористатися технологією, яка дозволяє швидко налаштовувати нові пристрої, а також прискорювати розробку, сертифікацію та розгортання критично важливих для бізнесу програмних додатків, які збільшують швидкість обробки даних і покращують зв’язок для максимальної ефективності, продуктивності і мобільності робочої сили. І для досягнення всього цього, не жертвувати безпекою, надійністю, продуктивністю і, звичайно ж, функціями управління, необхідними для ведення бізнесу.

Сьогодні компаніям потрібна уніфікована апаратно-програмна платформа, призначена для платформи Android, яка може допомогти ефективно розгортати кілька мобільних пристроїв, таких як кишенькові комп’ютери, що носяться пристрої, технології голосового зв’язку, планшети і комп’ютери на базі транспортного засобу, а також різні рішення на всьому підприємстві . Це не тільки дає гнучкість, надійну продуктивність, безпеку і життєвий цикл, які потрібно витягнути з цих пристроїв, але також має потенціал для максимізації інвестицій і зменшення розчарування і високу вартість, яка виникає при управлінні цими пристроями тривалий період часу.

Завдяки такій надійної можливості, що лежить в основі інфраструктури мобільності компанії, можливості для її бізнесу воістину безмежні, тому що компанії тепер можуть краще пов’язувати своїх мобільних працівників, ефективно управляти своїми інструментами продуктивності і мінімізувати сукупну вартість володіння своїми технологічними інвестиціями.