Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Чому правильні ущільнення важливі для надійної роботи гідравліки

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > Чому правильні ущільнення важливі для надійної роботи гідравліки

Манжети і ущільнюючі кільця є життєво важливими компонентами для успішного функціонування гідравліки. Без цих компонентів системи високого тиску були б неможливі.

Визначення правильного ущільнення, матеріалу і необхідної міцності в кінцевому підсумку залежить від конкретного застосування. Оскільки кожне гідравлічне застосування вимагає певних характеристик ущільнення, таких як проникність для газів або хімічна стійкість, вибір правильного ущільнення дійсно важливий. І ось чому:

Існує безліч факторів, що призводять до несправностей ущільнень

При установці в жорстких умовах ущільнення, які не сумісні з навколишнім середовищем, вийдуть з ладу. Щоб уникнути цього, ущільнення повинно бути в змозі повністю протистояти нагріванню або хімічних речовин, які використовуються в даному застосуванні, і бути вільним від забруднення.

Теплова ерозія відбувається, коли ущільнення піддається впливу високих температур протягом тривалого періоду часу. В цьому випадку ущільнення може стати крихким або розплавитися, що приведе до скорочення терміну служби. Щоб збільшити термін служби ущільнення, важливо постійно перевіряти наявність тріщин в ущільненнях в високотемпературних гідравлічних системах.

Хімічна ерозія аналогічна тепловій ерозії, оскільки вплив з боку агресивних хімічних речовин з часом може призвести до ерозії менш міцних матеріалів. Якщо обрати неправильний матеріал, він може бути несумісний з використовуваними хімічними речовинами. Це може привести до хімічної дії на ущільнення через присадок до масла, гідролізу або окислення-відновлення елементів ущільнення.

Забруднення і сміття може дуже вплинути на функціональність ущільнення. Забруднення може призвести до внутрішньої витоки і зниження ефективності гідравлічних насосів, двигунів і циліндрів. Клапани також можуть втратити здатність контролювати потік і тиск в системі.

Вибір правильного матеріалу має вирішальне значення для конкретних застосувань

Є багато визначальних чинників, які слід враховувати при виборі найбільш підходящого ущільнення для гідравлічної системи. Для багатьох застосувань потрібні особливі характеристики ущільнення, які відповідають опису робочого середовища, такі як діапазон тиску рідини, температурний діапазон застосування, тип використовуваної рідини, розміри гідравлічної машини і необхідний розмір ущільнення.

Завод гумотехнічних виробів «КАУЧУК» пропонує широкий спектр матеріалів, які підходять для конкретних застосувань в гідравліці, в тому числі:

Нітрил: поєднує чудову стійкість до масел на нафтовій основі, силіконовим змащенням, гідравлічних рідин, воді і спиртів. Нітрил має високу міцність на розрив і високою стійкістю до стирання.

Етилен-пропілен: має відмінну стійкість до озону і хімічних речовин. Добре працює з водою, парою, гальмівними рідинами і спиртами.

Оскільки в кожному гідравлічному застосуванні використовуються різні хімікати, температура і тиск, важливо вибрати правильний тип ущільнення і матеріал, щоб уникнути пошкодження ущільнення і будь-яких катастрофічних збоїв системи.

Поделитесь этим в соцсетях

[easy-social-share buttons=”facebook,twitter,google,linkedin” counters=1 counter_pos=”hidden” total_counter_pos=”right” style=”icon” template=”42″ point_type=”simple”]