Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
  • English
ruuken +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Реорганізація складського комплексу

Завод РТИ "КАУЧУК" > Новини > Реорганізація складського комплексу

На нашому заводі завершився процес реорганізації складського комплексу. У приміщеннях складу забезпечені технічні і конструктивні рішення, які дозволяють прискорити обробку та видачу продукції, спрощують застосування системи Fi-Fo, покращують умови праці працівників складу і дозволяють зберігати більше готової продукції, необхідної для наших замовників.
Застосування сучасної складської техніки, електричних штабелерів, дає можливість використовувати весь корисний обсяг складських приміщень, зменшує фізичні навантаження на працівників, дозволяє зручно і швидко завантажувати поданий автотранспорт для відвантаження готової продукції.

Був використаний комбінований полично-стелажний вид зберігання, який найкращим способом відповідає вимогам зберігання такої різноманітної за формою та розмірами продукції як гумотехнічні вироби. Оптимальним чином визначені місця розташування стелажів для продукції і проходи між ними, закуплені і встановлені сучасні стелажні системи, організовані сортувальні та робочі майданчики з дотриманням всіх ергометрічних вимог.

При введенні в технічну експлуатацію, в реконструйованих складських приміщеннях прийнятий комплекс заходів, спрямованих на створення найкращих умов праці працівників, а також поліпшення енергоефективності складського комплексу – утеплення стін, заміна вікон, застосування світлодіодних освітлювальних приладів, датчиків руху і освітленості.