Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

П’ять способів поліпшити продуктивність вашого цеху

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > П’ять способів поліпшити продуктивність вашого цеху

Останнім часом промисловість демонструє стійке зростання, оскільки світова економіка продовжує відновлюватися. Однак керівники галузі очікують зниження темпів зростання виручки в найближчі роки. Це надає підвищений тиск на виробників, постачальників компонентів і послуг. Промислове виробництво шукає нові можливості для збільшення доходів і скорочення витрат, враховуючи зростання конкуренції з боку ринків, що розвиваються, таких як Індія і Китай.

Ви можете домагатися зростання, створюючи інноваційні продукти з використанням новітніх технологій, але також можете зосередитися на застосуванні технологій для своїх виробничих операцій. Виробничий цех, можливо, є областю, яка може принести велику користь від поліпшення. Якщо ваш виробничий цех працює більш ефективно, ваше обладнання завжди працездатно, а компоненти для виробництва доступні – все це є важливими факторами для задоволення попиту.

Як ми це виправимо?

Точна і всеосяжна інформація в режимі реального часу про виробничі операції заводу дозволяє вам приймати обґрунтовані рішення, які допомагають підвищити продуктивність.

 
Ось п’ять тактик, які слід враховувати, щоб підвищити продуктивність вашого виробничого цеху:

Скорочення переміщень

для оптимізації ефективності завдання

Перевага

Скорочує час і працю, необхідні для виконання завдань; знижує ризик пошкодження, втрати деталей і інструментів

«Переміщення» вважається одним з семи (або восьми, залежно від того, хто вважає) відходів бережливого виробництва. За словами Пола А. Майерсон, професора практики управління ланцюгами поставок в Університеті Ліхай, трата часу на переміщення «відбувається при тимчасовому пошуку, зберіганні, укладанні або переміщенні матеріалів, людей, інструментів або інформації». Непотрібний або надмірний рух може бути результатом комбінації факторів, від погано розміщених виробничих цехів і розміщенням інструментів і деталей занадто далеко від робочого простору, до неефективних методів роботи.

Щоб зменшити переміщення, вам необхідно підвищити ефективність роботи оператора, наприклад, за допомогою електронної системи Kanban. У своїй простій формі Канбан вважається «системою планування для виробництва точно в строк». Електронний Канбан грунтується на цьому принципі, автоматизуючи поповнення запасів на заводі в той момент, коли це необхідно. Результатом є своєчасний потік навіть інвентарю, який усуває вузькі місця і порушення провадження. Щоб додатково усунути надмірний рух, розгляньте можливість розміщення запасів ближче до виробничих осередків і стратегічного позиціонування виробничих осередків, щоб максимізувати ефективний потік продуктів і збірок за допомогою етапів виробництва.

Поліпшення планування ланцюжка поставок

для усунення труднощів

Перевага

Мінімізує затримки і час простою; зменшує ймовірність нестачі запасів

Речі не завжди відбуваються так, як планувалося. Потік продукції може сильно постраждати від відсутності матеріалу або збоїв, таких як пізні надходження деталей і матеріалів, збої в роботі обладнання, брак і технічні зміни після початку виробництва.

Завдяки можливості раннього виявлення і доступу в режимі реального часу до пропускної спроможності, доступності, кваліфікації та взаємозалежності даних про співробітників, обладнанні, інструментах і матеріалах, у вас є доступ до інформації, необхідної для коригування розкладів для усунення цих збоїв. При наявності правильних систем ви навіть можете визначити, чи можливі зміни в процесі, оцінити вплив цих змін на кожен аспект вашого виробничого процесу і звести до мінімуму їх потенційний вплив на виробництво.

Якщо це взагалі можливо, краще уникати внесення незапланованих змін під час виробництва і замість цього безпосередньо звертатися до проблем з поставками і обладнанням. Якщо ваша система планування дозволяє моделювати сценарії «що якщо», ви можете імітувати альтернативи відновлення, щоб вибрати найкращий підхід.

Підвищення надійності

обладнання

Перевага

Зменшує вірогідність незапланованих простоїв

Коли ви не належним чином обслуговуєте своє обладнання, ви ризикуєте піддати виробничий процес вашого заводу незапланованому простою обладнання. Погано обслуговуєме обладнання також може мати негативний вплив на якість виробленої продукції, що, в свою чергу, ще більше знижує продуктивність цехів за рахунок створення додаткових годин доопрацювання.

Вам потрібно дивитися за рамки традиційних програм технічного обслуговування, які в основному зосереджені на простому обслуговуванні обладнання. Замість цього візьміть стратегічний підхід до управління активами, який дозволить вам аналізувати дані про ефективність обладнання по ключовим тенденціям і аномаліям. Завдяки цим можливостям ви зможете передбачити потенційні проблеми в надійності обладнання і визначати оптимальні графіки профілактичного обслуговування, щоб продовжити термін служби ваших активів.

Ви зможете приймати прогнозовані рішення і складати плани на випадок непередбачених обставин, які допоможуть уникнути збоїв у виробництві при незапланований просте обладнання.

Оптимізація рівня запасів

для скорочення дефіциту

Перевага

Допомагає уникнути збоїв у виробництві

Ваш виробничий цех не може бути продуктивним, якщо у вас немає матеріалів, необхідних для виробництва. Коли ви страждаєте від нестачі запасів (будь то результат пізніх поставок, несподівано високий рівень браку або помилка в підрахунках) правильна відповідь не підвищує рівень страхового запасу. Це не тільки зменшує грошовий потік і збільшує витрати на інвентаризацію, але дослідження показують, що навіть підвищення рівня запасів не є надійною гарантією від нестачі запасів.

Замість цього, маючи точну і своєчасну видимість ваших запасів, ви можете точно знати, які компоненти закінчуються на складі, виявити потенційні проблеми і виправити їх до того, як вони стануть реальними проблемами. Крім того, встановлення тісних робочих відносин з вашими постачальниками може допомогти прискорити виконання запитів. Фактично, якщо ви дозволяєте своїм постачальникам безпосередньо підключатися до всієї системи складського обліку через онлайн-портали та пов’язані з ними інструменти, постачальники можуть автоматично визначати, коли ваші запаси буде вичерпано і поповнювати їх.

Іноді дефіциту запасів не можна уникнути. У таких випадках правильна система планування може допомогти вам швидко визначити вплив дефіциту і як найкраще перерозподілити виробничі ресурси в проміжний період. Гарною ідеєю буде мати на увазі непередбачені обставини, вбудовані в ваш план. Це можуть бути альтернативні постачальники і запасні частини, які можуть бути доставлені в короткі терміни.

Автоматизація процесів

з автоматизованим збором даних

Перевага

Прискорює інвентаризацію і аналіз активів; покращує точність даних

Одним із способів прискорити роботу заводу є автоматизація процесів вашого заводу за допомогою автоматизованих інструментів збору даних, таких як штрих-кодування. За допомогою штрихового кодування можна автоматично захоплювати ключові дані про ресурси (наприклад, кількість і місце розташування) і управляти потоком інвентарю та активів заводу (наприклад, відходів, корзин, стійок і піддонів). Штрих-кодування також допомагає прискорити збір даних і поліпшити точність даних минаючи повільне і схильне до помилок введення даних вручну.

Технології штрихкодування, такі як RFID, також можуть допомогти скоротити час простою обладнання. Використовуючи RFID-технології, ви можете автоматизувати збір і відправку інформації про активи (наприклад, місце розташування, показання лічильника та стан обслуговування), не вимагаючи від фахівця прямої видимості або контакту з цим обладнанням. Типи інформації, які RFID може збирати, можуть допомогти вам збільшити довговічність обладнання, вказавши шаблони використання і скоротити витрати, виконуючи графік обслуговування на основі потреб, а не довільний календарний розклад.

Коли у вас є повна видимість операцій вашого заводу, у вас є доступ до необхідної вам інформації, щоб максимально ефективно використовувати обмежені ресурси, знаходити області, де ви можете збільшити пропускну здатність і ефективність, а також підвищити якість управління матеріальними ресурсами і активами. Здатність бачити, як всі частини поєднуються один з одним – в реальному часі – в кінцевому підсумку допомагає вам працювати більш ефективно і приймати більш правильні рішення. Ви можете визначити потенційні проблеми, проаналізувати їх, дізнатися, що до них призводить, а також визначити рішення, перш ніж виникнуть труднощі.