Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Переваги та недоліки промислових роботів

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > Переваги та недоліки промислових роботів

Автоматизація промисловості на даний момент є незаперечним фактом, але його потрібно розглядати з двох сторін. Використання промислових роботів у виробництві може оптимізувати ефективність, в той же час ведуться дебати про скорочення ролі людини в управлінні роботами, що теж має свої недоліки.


За прогнозами, до 2024 року ринок автономних роботів буде коштувати більше $ 11,920 млн в глобальному масштабі, роблячи його домінування ймовірним як на фінансовому, так і на логічному рівні.

Ухвалення новорічної резолюції про збільшення вартості працівника в галузі означає, що працівник залишився обізнаним про переваги і недоліки існуючих тенденцій, незалежно від особистої думки. Ось обидві сторони даної дискусії про використання промислових роботів у виробництві:

Переваги
  • Економічна ефективність – один з найбільш переконливих аргументів на користь промислових роботів. Роботи скоротять виробничі витрати за рахунок усунення внутрішніх витрат на компенсацію заробітної плати працівників. Підприємці прогнозують, що їх рентабельність буде збільшуватися після впровадження роботів у виробництво або що у них буде більше фінансової мобільності для інвестицій в нові продукти або технології.
  • Забезпечення якості підвищується з використанням машин у виробництві. Промислові роботи зможуть забезпечити узгодженість продукції, що випускається з масовим виробництвом. Можливість людської помилки, з якою можуть зіткнутися співробітники складальної лінії, буде виключена.
  • Оптимізована ефективність виробництва означає, що генеральний менеджер зможе встановити кількість і стандарти якості, які будуть виконуватися роботами. Квоти на виробництво не будуть наражатися на небезпеку через низьку концентрацію, перерви і травми співробітників, серед іншого. Ефективність прогнозів виробництва і рівнів поставок буде збільшена з допомогою роботів, які можуть бути запрограмовані для роботи на оптимальній швидкості для даного заводу.
  • Обмеження роботи людини в небезпечних умовах, оскільки виробничі робочі місця часто піддають працівників більшому фізичному ризику в порівнянні з багатьма іншими галузями. Зниження рівня небезпеки, що надається працівникам на робочому місці, привабливо для керівників, щоб зберегти репутацію компанії і звести до мінімуму потенційні юридичні зобов’язання. Ризиковані галузі промисловості, такі як виробництво і видобуток корисних копалин, які мають сумнозвісні катастрофи, звертаються до роботів за їх здатністю замінювати некваліфікованих працівників, що виконують необхідну роботу в небезпечних умовах.
Недоліки
  • Втрата робочих місць, безумовно, є найбільш значною опозицією, яка часто виникає проти використання роботів в промисловості. Працівники промисловості всіх рівнів, від початкового рівня до ветеранів, турбуються про безпеку свого статусу зайнятості та здатності роботів замінити їх на робочому місці. Ця паніка більш поширена в цій галузі в порівнянні з іншими через більш тісний зв’язок робота і виробництва.
  • Макроефекти– це ще одна тема, яка зазвичай пов’язана з втратою роботи. Люди, які думають про «картину в цілому» задаються питанням, як вплине на національну, а в кінцевому підсумку і глобальну економіку, зміщення виробничих працівників. Як можна компенсувати це масове безробіття і як можна обмежити передбачуваний успіх роботизації від просочування в інші галузі? CNN запропонувала неймовірно сильну паралель, заявивши, що коні в порівнянні з автомобілями – це те ж саме при порівнянні працівників-людей з роботами. Популяція коней досягла піку близько століття тому, так як вони були основною формою транспорту. Але ці цифри неухильно знижувалися з тих пір, як автомобілі потрапили в мейнстрім. Робота, яка не вимагає аналітичної думки, є більш вразливою, тому її легше обробляти машині, а заміна операторів EZ Pass (займалися збором плати за проїзд по платній дорозі) – це хороший приклад.
  • Збільшення інвестиційних витрат являє собою фінансовий контрапункт для промислової роботизації, з огляду на те, що виробничі компанії вкладатимуть гроші в роботизовані технології. Фірми, які не мають фінансування, можуть навіть збанкрутувати, прагнучи не відставати від галузевих тенденцій, а не продовжувати нормалізовану операційну діяльність.
  • Усунення цілого класу робочої сили, мабуть, має відбуватися трохи далі по шляху, але наслідки цього моменту занадто великі, щоб їх не враховувати. Залучення роботів до виконання роботи для некваліфікованої робочої сили надасть більший тиск на економіку, систему освіти і фінансовий ринок, якщо враховувати тільки кілька факторів. Роботи загрожують ліквідувати деякі аспекти людського населення, взявши на себе виробничі робочі місця.

Як ви ставитеся до плюсів і мінусів використання промислових роботів у виробництві?