Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
  • English
ruuken +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Представники заводу ГТВ «КАУЧУК» на виставці Automechanika Frankfurt 2018

Завод РТИ "КАУЧУК" > Новини > Представники заводу ГТВ «КАУЧУК» на виставці Automechanika Frankfurt 2018

Automechanika Frankfurt – провідний світовий торговий ярмарок в автомобільній індустрії. У 2018 році на ярмарку буде відзначатися 25-річний ювілей.

Automechanika Frankfurt завершився 15 вересня після п’яти виставкових днів з рекордною кількістю учасників, великою кількістю відвідувачів, і новим досягненням за кількістю виставкових площ. У заході взяли участь 136 000 відвідувачів з 181 країни – ще один рекорд.

Automechanika Frankfurt є провідною в світі виставкою автомобільної індустрії і унікальна з точки зору ширини і глибини продукту. Це своєрідна вітрина для інновацій на вторинному ринку автомобілів. Як міжнародне місце зустрічі для всіх учасників ринку автомобільної галузі Автомеханіка 2018 у Франкфурті надає велику платформу для бізнес-і технологічних знань. На найбільшій в світі спеціалізованій виставці представлений неповторний асортимент запчастин, устаткування для автосервісів та автомийок, електронного обладнання, програмного забезпечення, аксесуарів і тюнінгу.

Згідно довгострокової стратегії розвитку партнерських відносин з підприємствами ЄС, представники нашого підприємства відвідали даний захід. В цьому році ми відвідали виставку в якості відвідувачів, нашим завданням було «подивитися і познайомитися».

Виставка була розділена на 11 холів, доводилося швидко переміщатися з однієї секції в іншу, вибираючи найактуальніші для себе теми. На стендах компанії представляли свої розробки і продукцію. Була можливість живого спілкування та обговорення деталей по конкретному рішенню або продукту, при цьому на багатьох стендах були присутні не тільки представники компаній, але і їх власники, що дозволило отримувати дійсно вичерпні відповіді.

Виставка тривала п’ять днів, і це насилу вистачило, щоб побувати на всіх майданчиках, познайомитися з учасниками та їх продуктами, послухати доповіді.

Дякуємо всім учасникам і організаторам за відмінну подію. Ми продуктивно провели час, змогли поспілкуватися зі світовими виробниками автокомпонентів, дізнатися про новинки і тренди. На конференції ми змогли поспілкуватися з нашими давніми клієнтами і партнерами, а також познайомилися і продовжуємо відносини з новими потенційними клієнтами.

Поділіться цим в соцмережах

[easy-social-share buttons=”facebook,twitter,google,linkedin” counters=1 counter_pos=”hidden” total_counter_pos=”right” style=”icon” template=”42″ point_type=”simple”]