Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
  • English
ruuken +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Представники заводу “Каучук” відвідали виставку EIMA International

Завод РТИ "КАУЧУК" > Новини > Представники заводу “Каучук” відвідали виставку EIMA International

EIMA International – це міжнародна виставка техніки для сільського господарства та садівництва, що проводиться раз на два роки, створена у 1969 році італійською федерацією виробників сільськогосподарської техніки FederUnacoma та організована сервісним підрозділом федерації FederUnacoma Surl у співпраці з BolognaFiere.

Формат виставки передбачає чотирнадцять секторів, до яких приєднуються спеціалізовані салони – EIMA Components, EIMA Green, EIMA Energy, EIMA Idrotech та EIMA Digital, для прямої участі виробничих підприємств з усього світу, які представляють передові технології у цьому секторі на глобальному рівні.

Раціональна організація товарних виставок забезпечила величезний майданчик, зарезервований для професійних бізнес-відвідувачів у перші два дні виставки. У ці дні широка публіка професіоналів та виробників мала можливість зосередитись на організації своїх зустрічей, що відповідають своїм областям інтересів. На EIMA були присутні представники бізнесу із шістдесяти країн.

EIMA проводиться на території Болонського торгового ярмарку на виставковій площі 375 000 м². У цій виставці брали участь близько 1950 компаній із п’ятдесяти країн, що демонстрували понад 50 000 моделей техніки та обладнання для всіх видів сільськогосподарських чи екологічних робіт.

Представники нашого заводу відвідали цю виставку у рамках розвитку партнерських відносин із підприємствами ЄС. Було проведено понад 30 бізнес зустрічей з нашими існуючими та потенційними партнерами. Також на виставці ми відкрили для себе нові перспективні напрямки у галузі гумотехнічних виробів та плануємо безперервно освоювати нові вироби для наших клієнтів. Стратегія розвитку нашого підприємства передбачає розширення ринку збуту країнах ЄС, зокрема ринку сільськогосподарської техніки.