Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
  • English
ruuken +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Представники заводу «КАУЧУК» на виставці К 2019 у Дюссельдорфі

Завод РТИ "КАУЧУК" > Новини > Представники заводу «КАУЧУК» на виставці К 2019 у Дюссельдорфі

K 2019, провідна світова виставка індустрії пластика і гуми, в цьому році зібрала 3330 експонентів з 63 країн світу і 224116 відвідувачів з 168 країн.

В основних розділах виставки були представлені сировина і допоміжні матеріали для виробництва гуми та пластику, напівфабрикати, технічні елементи, пластикові вироби підвищеної міцності, машини і обладнання для виробництва гуми та пластику, різні супутні послуги.

K – міжнародна спеціалізована виставка пластика і гуми, виробів з них, і технологій їх виготовлення. До уваги учасників та відвідувачів K 2019 були представлені останні розробки і досягнення в цій галузі хімічної промисловості. Виставка привертає увагу не тільки фахівців, зайнятих в галузі хімічної промисловості, а й кінцевих споживачів їх продукції. Тому K привертає увагу торгових представників, посередників, дистриб’юторів і виробників з найрізноманітніших галузей: автомобільної промисловості, пакувального виробництва, електроніки, будівництва, медицини і багатьох-багатьох інших.

K проводиться з 1952 року, один раз в 3 роки. Виставка K на сьогоднішній день по праву має статус найбільшої галузевої виставки в своєму сегменті. Популярність K пояснюється досить просто: пластик і каучук користуються величезним попитом і потроху витісняють інші полімери, оскільки дозволяють реалізовувати нові можливості в самих різних перспективних сферах, зокрема, high-tech, авіація, космічні технології. Часто застосування пластика і каучуку в цих сферах допомагає виробникам підвищити функціональність і життєздатність продукції, а також скоротити витрати на її виробництво. Тому фахівці багатьох виробничих галузей уважно стежать за новими технологіями та інноваціями в цій сфері промисловості.

У виробництві гумових сумішей на заводі «КАУЧУК» ми використовуємо тільки високоякісні інгредієнти, як європейського виробництва, так і виробництва інших країн. Постійний процес розробки нових рецептур гумових сумішей і безперервне вдосконалення технологічності процесу виробництва не дозволили нам припустити таку масштабну подію в цій сфері.

Наша компанія постійно тримає руку на пульсі світових технологічних інновацій в своїй галузі і впроваджує передові розробки у себе на виробництві. Представники нашого заводу відвідали виставку До 2019 в Дюссельдорфі, щоб бути в курсі останніх розробок та інновацій всіх наших партнерів та постачальників в області інгредієнтів та обладнання, які дозволяють зберігати незмінно високу якість нашої продукції.

Представників заводу «КАУЧУК» на виставці цікавили новітні матеріали, технології та обладнання в області виробництва гумових сумішей, їх виробники та постачальники. Вони провели ряд ділових зустрічей, переговорів, відвідали кілька презентацій і оглянули безліч зразків.

На думку керівництва компанії, подібні виставки – це невичерпне джерело новинок. Тому делегація заводу «КАУЧУК» повернулася додому з необхідною інформацією для рішення і реалізації всіх технічних завдань на майбутній рік.