Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Переваги створення Заводу Майбутнього

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > Переваги створення Заводу Майбутнього

У частині 3 «Заводу Майбутнього» ми звертаємо увагу на переваги, які отримають виробники, готові освоїти інтернет речей, робототехніку та інші нові технології.

У частині 1 і частини 2 нашої серії «Завод Майбутнього» ми розглянули визначення і характеристики компаній, що охоплюють проривні технології, що викликають зсув парадигми у виробництві. У цьому випуску ми розглянемо переваги прийняття сміливих кроків до того, щоб стати Заводом Майбутнього.

Рентабельність і довговічність є незаперечними перевагами прийняття стратегії модернізації і перетворення вашого підприємства в «завод майбутнього». Незалежно від того, скільки додаткових переваг ми можемо перерахувати, нижній рядок повинен повертатися до отриманого доходу і скорочення витрат або відходів. Прибуток дозволяє виробникам вкладати кошти в дослідження, обладнання та висококваліфікованих працівників, які необхідні для підтримки діяльності зі стратегічного планування. Чи не інвестуючи в це, компанія ризикує втратити позиції, в той час як конкуренти вийдуть на швидкісну смугу.

Довговічність означає, що компанія може залишатися в гонці і підтримувати рівень якості, інновацій і цінності, які відповідають очікуванням клієнтів. Модернізація надає системи, які є швидко адаптуються до короткострокових тенденцій. Технологія, прийнята цифровим підприємством, є дуже гнучкою, тому вона може рости і розвиватися в міру розширення компанії. Гнучка архітектура – важливий елемент, що дозволяє компанії інтегрувати нові можливості в міру їх розробки.

Переваги стратегії інтернету речей

Інтернет речей обіцяє бути проривною технологією, яка принесе найбільші вигоди виробникам, які готові використовувати можливості датчиків відстеження і безліч супутніх додатків. Хоча оцінки вартості варіюються, прогнози знаходяться в трильйонах. McKinsey очікує, що глобальна економічна цінність складе 11 трильйонів доларів, а Cisco прогнозує можливість використання в розмірі 19 трильйонів доларів.

Орієнтовно розглянутий показник буде створено комбінацією збільшення доходів і зниження витрат. В одному прогнозі Cisco викладає потенційну вигоду в п’яти ключових областях:

  • Використання активів ($ 2,5 трлн.) – IoT знижує загальну, продажну і адміністративну частину витрат, а також собівартість проданих товарів за рахунок поліпшення бізнес-процесів і ефективності капіталу.
  • Продуктивність співробітників ($ 2,5 трлн.) – IoT створює таку ефективність праці, яка призводить до зменшення кількості людино-годин або робить їх більш продуктивними.
  • Ланцюжок поставок і логістика ($ 2,7 трлн.) – IoT усуває відходи і підвищує ефективність процесів.
  • Робота з клієнтами ($ 3,7 трлн.) – IoT збільшує цінність клієнта і збільшує частку ринку за рахунок додавання більшої кількості клієнтів.
    Інновації, включаючи скорочення часу виходу на ринок ($ 3,0 трлн.) – IoT збільшує прибуток від інвестицій в НДДКР, скорочує час виходу на ринок.
Прогнозування тенденцій і переваг споживачів

Стратегія цифрової модернізації також передбачає постійну оцінку мінливих вимог і нових можливостей. Виробник зможе використовувати розширені інструменти для відстеження змін в тенденціях покупок клієнтів і прогнозування впливів цих змін на інвентаризацію і планування. Сучасне підприємство також враховує безперервне вдосконалення процесів. Жоден з виробників не може спочивати на минулих лаврах на будь-якому високо конкурентному ринку, і повинен продовжувати удосконалювати процеси і продукти відповідно до тих змін очікуваннями – якими б вони не були.

Переваги розумного виробництва або Заводу Майбутнього – це не тільки робота з клієнтами. Незважаючи на те, що упор на клієнтів є важливою частиною стратегії модернізації, в організації необхідно застосовувати ретельне оновлення технологій.

McKinsey в своєму звіті «Сім ознак ефективної цифрової організації» вказує, що переваги бек-офісу також однаково важливі. «Багато організацій фокусують свої цифрові інвестиції на рішеннях, орієнтованих на клієнта. Але вони можуть отримати настільки ж велику цінність, якщо не більше, від інвестицій в функції бек-офісу, які підвищують ефективність роботи. Цифрове перетворення – це більше, ніж просто пошук нових потоків доходів; це також пов’язано зі створенням цінності за рахунок зниження витрат на ведення бізнесу », – йдеться в звіті.

Далі йдеться: «Інвестиції в цифрову систему не повинні поширюватися випадково по всій організації під ореолом експериментів. Велика кількість частих тестів має вирішальне значення, але команди повинні швидко націлюватися на цифрові інвестиції, які створюють найбільшу цінність, а потім подвоювати їх. Часто велике значення має оптимізація функцій бек-офісу ». У доповіді також наведено приклад виробництва гігантського Procter & Gamble, який співпрацює з Національною лабораторією Лос-Аламоса, для використання статистичних методів оптимізації процесів і збільшення часу безвідмовної роботи установок. Результатом стала економія більше 1 мільярда доларів на рік.

Ці суттєві переваги дають зрозуміти, чому Завод Майбутнього – це тема, яка змушує виробників більш уважно дивитися на свої ІТ і OT системи. Коли ставки настільки високі, хто може дозволити собі сидіти осторонь? Зараз дуже важливо почати закладати фундамент.

Частина 4 – ЯК ПОЧАТИ СВІЙ ШЛЯХ ДО СТВОРЕННЯ ЗАВОДУ МАЙБУТНЬОГО