Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

П’ять міфів про хмарні рішення

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > П’ять міфів про хмарні рішення

Відмінна риса сучасного робочого середовища – це застосування хмарних технологій в повсякденних процесах. Але поширені випадки зломів і збоїв призводять до того, що як і раніше залишаються люди, які категорично відкидають хмарні рішення.


На жаль, завзятість декількох сприяє розвитку спільної думки, що включає кілька міфів про хмару та її можливості. Це призводить до того, що компанії проявляють нерішучість, не бажаючи використовувати сервіс, про який вони чули так багато негативу. У свою чергу, це може залишити ці підприємства позаду, не в змозі реалізувати свій високий потенціал.

Отже, яка правда про ці хмарні міфи, які ви чули? Ми склали список, щоб довести вам зворотне.

Міф 1: «Хмара небезпечна».

Реальність: хмара безпечна. І вона може запропонувати вам варіанти безпеки, яких немає у типових ІТ-рішень.

Фактично, коли ви чуєте про порушення безпеки і зломи, швидше за все хтось говорить про невдачі локальної системи. Коли ви переключаєтеся на хмару, у вас є можливість захистити свою інформацію так, як ви хочете. Іншими словами, цей міф ще більше перешкоджає вашої схильності довіряти новим технологіям. І, в деякому роді, робить розрив між підприємцями, які досягають успіху, і тими, хто ні, ще ширше.

Хмарна безпека не завжди повинна виходити від постачальника обчислювальної техніки. Якщо ви стурбовані безпекою, постачальник такої послуги повинен бути максимально активним. Згідно зі звітом McAfee за 2017 рік, повністю інтегровані і уніфіковані рішення безпеки можуть підвищити загальну довіру бізнесу до безпеки хмари. Іншими словами, коли конфіденційні дані знаходяться не у вас, важливо забезпечити їх захист найбільш ефективним чином. Однак варто відзначити: більшість, якщо не всі, постачальники хмарних сервісів будуть шифрувати ваші дані.

Міф 2: «У будь-якому випадку хмара не вічна».

Реальність: хмара – це не примха. І користь від нього буде продовжувати рости для всіх нас.

Наша сучасне робоче середовище обертається навколо хмари. Це частина нашої прогресивної культури і головний елемент добре працюючого бізнесу. Називати його примхою – це те ж саме, що назвати будь-який додаток на вашому смартфоні, яке ви використовуєте в повсякденному житті, скороминущим і безглуздим. Подібно цим програмам, хмарні рішення постійно удосконалюються, так як існує постійна необхідність в таких рішеннях. Це означає, що якщо ви почнете користуватися цими захищеними системами, ви будете використовувати самі передові рішення в області зберігання даних.

Згідно з дослідженням, опублікованим Gartner, дослідницької та консультаційної фірмою, орієнтованої в основному на ІТ, до 2020 року корпоративна політика «без хмари» буде приблизно такою ж рідкісною, як політика «без Інтернету», яку ми бачимо сьогодні. Таких підприємств вже просто не існує. Це не означає, що все в кінцевому підсумку стане хмарним, але воно вказує на майбутнє, де багато що з ним пов’язано.

Міф 3: «Хмара не підходить для мого бізнесу».

Реальність: для кожного виду бізнесу існують різні параметри хмари, а це означає, що і для вас є потрібне хмарне рішення.

Якщо у вас є які-небудь дані, хмара є необхідною. Хмара підходить для будь-якого бізнесу, який прагне зростати, заробляти гроші і досягати успіху.

Згідно з технологічним опитуванням BDO за 2017 рік, 74 відсотки головних фінансових співробітників заявили, що хмара надає найбільш помітний вплив на їх бізнес. Ця інформація важлива, оскільки вона демонструє постійну гнучкість хмарних обчислень.

Міф 4: «Хмара або нічого».

Реальність: при використанні хмари ви також можете використовувати інших постачальників послуг.

При використанні хмарних рішень все не так категорично. Їх мета – допомогти вам залишатися організованим і зосередитися на основних цілях вашого бізнесу. У хмарних рішеннях немає нічого поганого, і тим більше нічого, що може знищити вас і ваш бізнес. Воно допоможе вам ефективно розробляти стратегії, зберігаючи свою поточну ІТ-структуру без змін.

Напевно, ви розвінчує цей міф в той самий момент, коли читаєте це. Використовувані нами хмарні служби електронної пошти, такі як Microsoft Outlook, Gmail або Yahoo, кажуть нам, що не можна зберігати абсолютно все в одній базі даних. Так підказує нам життєвий досвід. Деякі з ваших найважливіших документів або додатків можуть зберігатися на жорстких дисках. І це добре. Згідно інтерактивний посібник від Salesforce, коли справа доходить до зберігання даних, повна довіра до одного провайдера послуг не буде служити хорошою ознакою для будь-якого бізнесу.

Міф 5: «Переключитися на хмару складно».

Реальність: перехід в хмару може бути дуже простим.

І іноді це займає всього пару натискань. Здається, тепер в нашому світі все цифрове, тому у вас, напевно, є досвід роботи з подібними програмами. Це полегшує перехід від фізичного сховища до хмарного. У деякому роді процес фактичного перемикання служить навчальним посібником для майбутнього використання. Але що ще більш важливо, призводить до стійкого успіху.

Ви коли-небудь використовували Google Диск? ICloud? Facebook? Якщо це так, ви вже відчули легкість хмарних обчислень. Фактична реєстрація рідко триває довше декількох хвилин. Фактично, процес початку використання всіх цих технологій займає кілька секунд. Заклик до хмарних обчислень полягає в загальній легкості та доступності. Проте, ми вважаємо, що вам може знадобитися деякий час для досягнення більшої кількості цілей вашого бізнесу за допомогою хмарних технологій.