Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
  • English
ruuken +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Agritechnica 2019: двигун для інновацій в сільському господарстві

Завод РТИ "КАУЧУК" > Новини > Agritechnica 2019: двигун для інновацій в сільському господарстві

Agritechnica 2019 закрила свої двері з приголомшливим успіхом. Завдяки 2820 експонентам і 450 000 відвідувачам – понад 130 000 з них з-за меж Німеччини – Agritechnica в черговий раз вражаюче продемонструвала своє визначне становище як провідної світової виставки сільськогосподарської техніки. Основна тема виставки «Глобальне сільське господарство – місцева відповідальність» була зосереджена на поточних завданнях сільського господарства, таких як підвищення продуктивності та захист клімату, довкілля та ресурсів у всьому світі. Учасники представили інноваційні рішення для майбутніх питань промисловості та суспільства. Agritechnica 2019 продемонструвала стратегії реалізації локальних завдань в сільськогосподарських регіонах світу. Нові методи, засновані на оцифруванні, автоматизації та робототехніки, є тут кращими законодавцями моди.

В черговий раз на виставці Agritechnica 2019 виробники сільськогосподарської техніки представили велику кількість інновацій. Хоча більшість цих нововведень призначене для високотехнологічного сільського господарства, подальше зростання інтернаціоналізації виставки Agritechnica також призводить до презентації технічних рішень для вирощування сільськогосподарських культур в країнах, що розвиваються. Огляд і оцінка інновацій, зареєстрованих на премію Agritechnica Innovation Awards, підтверджують високий рівень винахідливості і високий технічний рівень сільськогосподарських технологій.

Понад 130 000 відвідувачів прибули з 152 країн, більшість з Нідерландів, Данії, Австрії, Італії та Росії, за якими слідують Швейцарія, Франція і Великобританія. На виставці звернули увагу на зростання вище середнього числа відвідувачів з Росії, Італії, Польщі, України та США. Інтерес міжнародної політики до Agritechnica також значно зріс. Наприклад, численні міністри і торгові делегації з усього світу збирали інформацію про майбутні стратегії сільського господарства саме на виставці Agritechnica.

Одним з напрямків заводу «КАУЧУК» є виробництво гумотехнічних виробів для ремонту сільськогосподарської техніки, а також постачання ГТВ виробникам вузлів і комплектуючих сільськогосподарської техніки та безпосередньо ОЕМ поставки виробникам сільськогосподарської техніки. Представники нашого заводу відвідали дану виставку для зміцнення зв’язків з існуючими компаніями-партнерами і пошуку нових бізнес можливостей, реалізуючи плани з розвитку підприємства та виходу на нові ринки збуту.