Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
  • English
ruuken +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Нові можливості комунікацій

Завод РТИ "КАУЧУК" > Новини > Нові можливості комунікацій

Тепер зв’язатися з нами стало ще надійніше і дешевше.

Фахівцями Відділу Інформаційних Технологій (ВІТ) ПрАТ «КАУЧУК» впроваджений проект по створенню нового комунікаційного центру на основі інтегрованого рішення на базі IP-платформи та цифрової АТС.

В рамках цього проекту вирішено кілька основних завдань:

– Запроваджено принцип багатоканальності номерів основних мобільних операторів України та фіксованого зв’язку Укртелеком з можливістю переадресації на внутрішні номери співробітників компанії. Ви гарантовано додзвонитися нам з номера будь-якого оператора зв’язку.

– Тепер зв’язатися з будь-яким нашим співробітником стало можливо, зателефонувавши йому на наш номер різних операторів зв’язку, як мобільного, так і фіксованого зв’язку, що дозволяє заощадити Ваші гроші.

– Підвищена надійність провідного зв’язку за рахунок підключення номерів Укртелекому по SIP-протоколу до IP-АТС, причому збережена можливість передачі факсимільних повідомлень. При проблемах доступу до мережі Інтернет можливо повернутися до проводових з’єднаннь.

– Зменшено наші витрати на зв’язок за рахунок автоматичного визначення типу вихідного дзвінка і перенаправлення його або на номер відповідного мобільного оператора, або IP-телефонії, або фіксованого зв’язку. Це вирішено програмними засобами на базі IP АТС.

– Запроваджен автоматичний облік і оптимізація комунікацій співробітників компанії.

– Розширено можливість зв’язку як усередині компанії, так і з зовнішніми контрагентами, за рахунок використання не тільки телефонних апаратів, а й стаціонарних комп’ютерів, а також смартфонів і інших пристроїв.

Для підвищення надійності системи реалізовано потрійне підключення до мережі Інтернет: два дублюючих за допомогою оптоволоконного з’єднання від двох різних провайдерів і бездротове резервне від мобільного оператора. Крім цього посилена потужність Wi-Fi сигналу за допомогою застосування нового обладнання – зовнішньої бездротової точки доступу високої потужності для гарантованого прийняття сигналу на всій території заводу.