Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Кращі мобільні додатки, які повинен завантажити кожен інженер

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > Кращі мобільні додатки, які повинен завантажити кожен інженер

Мобільні додатки, які з’явилися відносно недавно, тепер стали загальним інструментом, використовуваним у всіх галузях промисловості, включаючи машинобудування. Інженери, які використовують мобільні додатки для виконання робіт, повідомляють про більш високі показники продуктивності (96 відсотків), своєчасності даних (83 відсотки) і більш високий рівень задоволеності (67 відсотків).

Крім підвищеної ефективності, поліпшеного управління проектами і оптимізованим контролем якості існує безліч причин, за якими все більше і більше інженерів використовують мобільні додатки в повсякденній роботі.

Щоб допомогти співробітникам отримати максимальну вигоду з цієї технології, ми зібрали шість кращих мобільних додатків для інженерів.

Організація і спільне використання наборів даних за допомогою Roambi Analytics.

Roambi Analytics – це мобільний додаток, що дозволяє користувачам легко візуалізувати, вивчати і спільно використовувати будь-який набір даних. Інженери можуть отримувати дані з будь-якого місця (наприклад, Excel, таблиці Google, бази даних та інші системи) і перетворювати їх в інтерактивні звіти, діаграми, інформаційні панелі, KPI, аналітику і інший вид візуалізації даних.
Roambi можна легко використовувати на мобільних телефонах, планшетах і ПК. Він складається з 10 динамічних видів, які пропонують унікальну комбінацію навігації, візуалізації і аналітичних функцій, щоб спростити розуміння даних.

Перетворіть будь-який пристрій в науковий інструмент з Free Graphic Calculator.

За допомогою безплатного графічного калькулятору користувачі можуть одночасно зображати кілька рівнянь, знаходити коріння і перетину, а також графічні полярні координати і параметричні рівняння.
Це безкоштовний інженерний додаток включає в себе конвертер величин, таких як прискорення, щільність і сила, встановлені константи для наукових розрахунків, такі як швидкість світла і сила тяжіння на поверхні Землі, а також такі посилання, як квадратична формула і векторне числення.
Користувачі також можуть вводити дані, щоб зробити гістограму, графік розкиду і багато іншого, за допомогою екранів довідки, які супроводжують користувача весь час використання.

Редагуйте, співпрацюйте і уявляйте проекти з TurboViewer X.

Інженери часто повинні демонструвати свою роботу на місцях, редагувати проекти, коли приходить нова думка або переглядати файли, перебуваючи в полі роботи. Створений для огляду, підбору, вимірювання і трансляції, TurboViewer X дозволяє користувачам без зусиль переміщати, масштабувати і обертати файли з 2D і 3D моделями.
У цьому мобільному додатку користувачі можуть не тільки переглядати свої 2D- і 3D-моделі, а й виділяти важливі складові, додаючи креслення, фігури, лінії або текст. Потім вони можуть ділитися напрацюваннями з іншими користувачами TurboApps, робити і ділитися скріншотами і експортувати розмітки як DWG в XREF в додатках для настільних САПР.

Пошук і збереження галузевих формул за допомогою Engineering Professional.

Engineering Professional об’єднує понад 650 формул в усіх напрямках. У додатку користувачі можуть знайти будь-які потрібні формули, які включають:

  • Хімічне виробництво
  • Цивільне будівництво
  • Електротехніка
  • Охорона навколишнього середовища
  • Машинобудування

Крім того, користувачі можуть зберігати формули, отримувати доступ до недавніх або обраним запитам, а також відправляти дані по електронній пошті.

Підтримуйте організованість і продуктивність з Evernote.

Evernote дозволяє користувачам організовувати всі свої особисті і професійні проекти в одному місці і редагувати або синхронізувати їх на будь-яких пристроях.
З Evernote користувачі можуть робити нотатки в різних форматах, таких як текст, ескізи, фотографії, аудіо, відео, PDF-файли і веб-вирізки. Використовуючи функцію камери, є також можливість сканування, оцифрування та організації ваших паперових документів, візитних карток, рукописних заміток і креслень. Вони можуть бути збережені у вигляді заміток з можливістю пошуку, записників, контрольних списків або списків справ.
Після того, як все буде збережено, користувачі зможуть ділитися, обговорювати і співпрацювати з іншими, шукати в картинках, коментувати зображення, залишати коментарі та надавати доступ, щоб дозволити кільком користувачам працювати спільно один з одним.