Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Як поліпшити свою виробничу компанію в 2019 році

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > Як поліпшити свою виробничу компанію в 2019 році

З настанням нового року компанії починають шукати шляхи підвищення своїх потужностей, розвитку співробітників і модернізації операцій. В умовах прагнення залишатися попереду галузі, пошук можливостей має вирішальне значення для виробників.

Співробітники, обладнання та операції повинні працювати злагоджено для досягнення спільної мети, щоб підвищити ефективність і продуктивність. Рушійні поліпшення в усіх цих областях можуть привести до великих досягнень, таким як збільшення прибутку і конкурентоспроможності. Ось на чому потрібно зосередитися в вашій компанії, щоб максимізувати поліпшення в цьому році.

Скористайтеся вашими даними.

Збір даних є ключовим аспектом для повного розуміння виробничих процесів і забезпечення ефективної роботи всіх систем. Збираючи дані, виробники можуть легко виявляти закономірності і потенційні проблеми в різних структурах підприємства.

Одним з найбільш важливих наборів даних є інвентаризація. Відстеження даних інвентаризації має вирішальне значення для ефективного управління продуктами і збільшення продажів. Часті перевірки, вибіркові перевірки і прогнозування є корисними способами використання даних. Посилання на поточні і минулі дані дозволить вам знаходити закономірності в продажах, виявляти будь-які помилки в запасах на ранніх етапах і усувати проблему нестачі товару. Це збереже прибуток і підвищить довіру до вашого бренду.

Інвестуйте в безперервне навчання співробітників.

Виробнича промисловість постійно змінюється шляхом впровадження нових технологій і процесів, спрямованих на максимізацію продуктивності. Технологічні досягнення часто потребують оновлення і вдосконалення навичок співробітників. Працівники повинні мати доступ до регулярного навчання, щоб бути в курсі сучасних технологій і операцій.

Заохочення працівників проходити курси підвищення кваліфікації, або власне внутрішнє навчання, дозволить співробітникам йти в ногу з часом.

Можливо, прийшов час оновити ваше обладнання.

Більш інтелектуальне, більш досконале обладнання постійно впроваджується в виробничу індустрію. Співробітники можуть бути настільки ефективними, наскільки дозволяє їх обладнання, тому інвестиції в модернізацію обладнання можуть мати значний позитивний вплив на продуктивність і допоможуть зберегти конкурентні переваги в галузі.

Якщо модернізація обладнання ще не включена в бюджет, підтримання якості вашого поточного обладнання також важливо. Оцініть ризики, які кожна машина приносить компанії. Чи можете ви дозволити собі простої, якщо ця частина обладнання вибиває цілий ланцюжок операцій? Майте це на увазі при аналізі. Оскільки неминуче, що техніка з часом зношується, важливо виконувати звичайні перевірки, щоб вловити невеликі ефекти зносу на ранній стадії, перш ніж буде нанесений подальший збиток. Встановіть структуровану, попередньо заплановану перевірку і обслуговування, щоб зменшити ризик можливих ремонтів і простоїв.

Поделитесь этим в соцсетях

[easy-social-share buttons=”facebook,twitter,google,linkedin” counters=1 counter_pos=”hidden” total_counter_pos=”right” style=”icon” template=”42″ point_type=”simple”]

Советуем почитать