Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
  • English
ruuken +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Гарантії підприємства-виробника

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > Гарантії підприємства-виробника

  1. Виробник гарантує відповідність ГТВ вимогам нормативної документації, відповідно до якої вони виготовлені, при дотриманні споживачем правил монтажу, експлуатації, транспортування і зберігання, встановлених НД і вказівок в інструкції по експлуатації машин.
  2. Гарантійний термін зберігання ГТВ – 2 роки з дня виготовлення (деталей з гуми на основі СКЕП, СКЕПТ і наирита; згідно ДСТУ кілець 18829-73 – 3 роки) при дотриманні умов зберігання ГТВ.
  3. Гарантійний термін експлуатації ГТВ встановлюється рівним гарантійному строку експлуатації машин, їх вузлів і агрегатів (при установці в нові вузли і машини) для яких вони призначені.
  4. Гарантійний термін експлуатації кілець для нерухомих з’єднань і з’єднань зі зворотно – поступальним рухом гідравлічних вузлів і агрегатів – 2 роки з дня введення в експлуатацію, але не більше повного встановленого терміну служби (Додаток 2 Таблиця 2) при гарантійної переробці 3 км в умовах зворотно – поступального руху, а гарантійний термін експлуатації кілець для нерухомих з’єднань пневматичних пристроїв – 2 роки з дня введення в експлуатацію, але не більше встановленого терміну служби (Додаток 2 3 Табл.), при впливі циклічного тиску від 0,63 до 10 МПа. Гарантійна кількість циклів становить 600. Днем введення ГТВ в експлуатацію вважається день установки кілець в складальну одиницю.
  5. Гарантійний термін експлуатації манжет типів 1 і 3 діаметром до 500 мм, встановлених в автомобілі, трактори, будівельні та сільськогосподарські машини, дорівнює гарантійному строку складальної одиниці, в якій вони змонтовані, але не більше встановленого терміну служби. Гарантійний термін експлуатації манжет, що встановлюються в інші складальні одиниці – 2 роки з дня введення в експлуатацію при гарантійному напрацюванні 5 км.
  6. Гарантійний термін експлуатації ГТВ, встановлених у відремонтовані вузли і агрегати за умови дотримання вимог, що пред’являються до деталей, що сполучаються, за вимогами відповідних нормативних документів – 2 роки. При недотриманні вищевказаних умов постачальник не несе гарантійних зобов’язань по експлуатації ГТВ на відремонтованих вузлах і агрегатах.
  7. Підприємство-виробник рекомендує для установки ГТВ в вузли і агрегати звертатися в спеціалізовані сервісні центри до кваліфікованого технічного персоналу.