Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Чого очікувати від гумової промисловості у 2022 році

Завод РТИ "КАУЧУК" > Новини > Чого очікувати від гумової промисловості у 2022 році

Ми очікуємо, що 2022 стане ще одним складним роком для гумової промисловості. Серед перешкод, які нам необхідно подолати, — нестача робочої сили, збої в ланцюжку постачання та ціновий тиск. Крім того, багато каучукових полімерів все ще розподілені нерівномірно і відчувається нестача на глобальному ринку багатьох з них. У такій ситуації як ніколи важливо мати надійного виробника та постачальника гумових сумішей та ущільнювальних рішень, таких як завод ГТВ «КАУЧУК», щоб допомогти вашому бізнесу впоратися з невизначеністю 2022 року. Хоча повністю уникнути цих проблем буде неможливо, ми прагнемо бути прозорими щодо проблем у промисловості та виступати як інформаційний ресурс для наших клієнтів у міру наших можливостей.

Нестача робочої сили через COVID-19

Нестача робочої сили та співробітників є постійною проблемою для багатьох виробників. До пандемії знайти кваліфікованих кандидатів було досить складно. Тепер підтримання здоров’я у всіх робочому місці ще більше ускладнює завдання. Оскільки це проблема всього ланцюжка постачання гумової промисловості, ми можемо очікувати збільшення часу виконання замовлення.

Давайте подивимося на ланцюжок постачання типового гумотехнічного виробу. Базовий полімер складається з багатьох компонентів, кожен з яких повинен бути замовлений та відправлений у певний час. Також існують наповнювачі та інші добавки. Всі ці інгредієнти необхідно відправити в гумозмішувач для змішування. Після змішування гумова суміш вирушає у цех виробництва гумотехнічних виробів для попереднього формування та виробництва готового виробу. Кожен із цих кроків може відбуватися у різних географічних точках. Якщо в якомусь із цих регіонів спостерігається сплеск захворюваності на ковід, брак робочої сили може вплинути на кілька частин виробничого процесу.

Інфляція

Індекс споживчих цін за 2021 рік зріс на 10%, що спричинило збільшення всіх витрат, пов’язаних із виробництвом гумотехнічних виробів. Наразі нафта коштує близько 90 доларів за барель. Оскільки багато синтетичних каучуків отримують з нафти, ці високі ціни чинять тиск на вартість каучуку. Не дивно, що ми, як і раніше, спостерігаємо високу вартість на ринку каучуків. В результаті, частина цих витрат, на жаль, перейде на споживачів гумової промисловості.

Розподіл полімерів

В даний час існує система розподілу каучуків EPDM, FKM, силікону та фторсилікону, яка пов’язана з перевищенням попиту над пропозицією на дані полімери. Зі зростанням попиту на альтернативні джерела енергії та електромобілі тиск попиту на FKM та силіконові полімери, ймовірно, продовжиться. Газоподібний фтор є одним з основних компонентів, що використовуються в технології акумуляторів електромобілів, та попит на газоподібний фтор створює конкуруючий тиск на виробництво FKM. У виробництві сонячних панелей також використовують силоксани, основний інгредієнт силіконів HC і LSR. Ті з нас, хто працює в галузі, можуть розраховувати на введення в експлуатацію нових силоксанових заводів, що має значно знизити тиск, з яким ми маємо справу.

 

Як завжди, всі прагнуть працювати з постачальниками гумових сумішей, які мають повну картину можливих проблем у ланцюжку поставок та замовляють матеріали на кілька місяців уперед. Ми, на заводі «КАУЧУК», намагаємося мати вищі рівні резервних запасів, щоб мати змогу виготовляти продукцію у разі тимчасових перебоїв із постачанням. Крім того, ми маємо матеріали для нових розробок, тому наші нинішні клієнти все ще можуть планувати нові вироби для розробок майбутнього виробництва. Незважаючи на проблеми, які принесе 2022 рік, ми готові допомогти нашим клієнтам цього року зменшити головний біль, пов’язаний з такою ситуацією на ринку, наскільки це можливо.