Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
  • English
ruuken +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

AUTOMOTIVE HUNGARY – 8-ма міжнародна торгова виставка постачальників автомобільної промисловості

Завод РТИ "КАУЧУК" > Новини > AUTOMOTIVE HUNGARY – 8-ма міжнародна торгова виставка постачальників автомобільної промисловості

У цьому році на виставці були представлені продукти та інновації 200 експонентів з 15 країн. Крім чотирьох виробників автомобілів і двигунів в Угорщині, а саме Audi, Mercedes, Opel і Suzuki, у виставці взяли участь найбільші постачальники, постачальники послуг, державні організації та торгові асоціації. AUTOMOTIVE HUNGARY була єдиною подією в регіоні, на якій був представлений весь спектр автомобільної продукції від проектування до виробництва і обслуговування.

За словами доктора Ласло Дьyoрджі, державного секретаря з питань економічної стратегії і регулювання Міністерства з інновацій та технологій (ITM), в автомобільній промисловості Угорщини обсяг виробництва за останні дев’ять років зріс удвічі, а число співробітників збільшилася на 34%. Він додав, що автомобільна промисловість Угорщини зросла майже на 12 відсотків за перші вісім місяців 2019 року, незважаючи на скорочення виробництва в Німеччині.

Протягом багатьох років одним з найпопулярніших заходів AUTOMOTIVE HUNGARY завжди був форум постачальників MAGE – HIPA B2B, який пропонує унікальні ділові можливості як для постачальників, так і для покупців. Форум B2B дозволяє покупцям оцінити угорські компанії-постачальники, зустрітися з ними особисто і потенційно укласти угоди пізніше.

Як завжди, захід отримав широку професійну та ефективну державну підтримку з боку угорського уряду, що дозволило організаторам реалізувати якісні професійні програми. Професійними партнерами виставки стали Асоціація угорської автомобільної промисловості (MAGE), Асоціація угорських виробників автомобільних компонентів (MAJOSZ) і Угорське агентство по заохоченню інвестицій (HIPA).

Згідно зі стратегією розвитку підприємства «КАУЧУК», представники нашої компанії відвідали дану виставку для розширення бізнес можливостей і планомірної інтеграції в середу західноєвропейських постачальників автомобільної промисловості.