Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
  • English
ruuken +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

Система якості

Завод РТИ "КАУЧУК" > Про нас > Система якості

Політика в області якості

Приватне акціонерне товариство «КАУЧУК» виробник гумових сумішей і гумових деталей / компонентів сертифікований за міжнародними стандартами ISO 9001:2015 і IATF 16949:2016.

ПрАТ «КАУЧУК» – лідер на ринку України по сирим гумових сумішей формові гумовотехнічним виробів, що застосовуються в різних областях промислового виробництва, для комплектації машин і вузлів автомобільної, сільськогосподарської техніки, товарів народного споживання.

Ми маємо досвід роботи більше чверті століття, репутацію стабільної компанії, з високим виробничим і кадровим потенціалом. Це дозволяє нам слідувати основного курсу, спрямованого на створення конкурентоспроможної продукції та послуг, максимально повне задоволення потреб клієнтів.

Наша місія

Допомагати нашим клієнтам розкривати і використовувати весь потенціал високоякісних гумових сумішей і виробів, які ми виготовляємо.

Наші цінності

ЯКІСТЬ

Якість нашої продукції відповідає вимогам світових стандартів, вимогам клієнтів і перевершує їх очікування.

КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ

Наші клієнти відчувають комфорт при взаємодії з компанією. Залученість, етичність, обов’язковість – ось складові комфортних відносин.

ІННОВАЦІЇ

Ми досягаємо хороших результатів за рахунок інновацій в рецептуробудуванні гумових сумішей, їх досліджень і розробки, застосування новітньої сировини і матеріалів.

НАДІЙНІСТЬ

Надійність бізнесу, його довгострокова стійкість, це перш за все супереластічність – здатність компанії в наш час мінімізувати зовнішні і внутрішні загрози.

ЗАЛУЧЕНІСТЬ

Кожен з нас вносить свій внесок в успішне досягнення цілей компанії. Наші дії грунтуються на довірі, взаємодопомозі, відповідальності за прийняття і виконання командних рішень.

Наше бачення

Стати українським амбасадором на світовому ринку гумотехнічних виробів.

Для реалізації Політики керівництвом визначені основні напрямки:
  • забезпечення стабільної якості серійної продукції з неухильним дотриманням вимог замовників;
  • постійне проведення науково-дослідних робіт по використанню нових матеріалів, інгредієнтів для гумових сумішей, розширенню застосування матеріалів від різних виробників для формування кращих і ексклюзивних пропозицій;
  • регулярне навчання, підвищення компетентності, мотивації та відповідальності персоналу;
  • розробка, впровадження та постійне поліпшення системи якості підприємства;
  • систематичний і комплексний аналіз поточних і перспективних вимог, очікувань споживачів і їх задоволеності нашою продукцією, послугами, доставкою точно в строк і кращого рішення за ціною і якістю.

Основним засобом реалізації Політики є впровадження Системи менеджменту якості відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001: 2015 і IATF 16949:2016, забезпечення її стабільного функціонування і постійного поліпшення ефективності системи.

Керівництво ПрАТ «Каучук» бере на себе зобов’язання за реалізацію даної Політики в області якості, за забезпечення розуміння і підтримки її всіма співробітниками компанії.