Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

7 пріоритетних речей, на яких потрібно сфокусуватися в цьому році

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > 7 пріоритетних речей, на яких потрібно сфокусуватися в цьому році

В цьому році, лідери виробництва враховують всі зміни, які відбулися в 2016 році і планують наперед, враховуючи ті чинники, які згідно з прогнозами, приведуть до процвітання в майбутньому році.

Для того, щоб допомогти виробникам підготуватися до майбутнього росту в галузі, ми зібрали сім виробничих рішень майбутнього року.

1. Будьте мобільними

Експерти прогнозують зростання мобільності у виробництві на 33 відсотки в 2017 році році. Залежно від цілей бізнесу, існує безліч мобільних додатків, які допоможуть в наступних процесах:

Відстеження продукту. Мобільні технології дозволяють в режимі реального часу відслідковувати процес виробництва, забезпечують негайний доступ до пунктів інвентаризації та створюють економічно ефективний метод шляхом простого сканування штрих-кодів або перевірки відповідності урядових постанов.

Оптимізований зв’язок. Виробники можуть поліпшити якість обслуговування клієнтів, використовуючи безпосередній доступ до інформації замовлення, підвищити ефективність персоналу шляхом автоматизації планування та звітності, а також удосконалити управління замовленнями впроваджуючи більш прозорий процес продажу.

Підвищення рівня безпеки. Частина тенденції мобільності у виробництві включає використання переносних технологій. Ці переносні пристрої можуть контролювати здоров’я працівників: виключити тепловий удар, якщо вони працюють при високих температурах; запобігти обмороження в умовах холодного клімату, відстежуючи зміни навколишнього середовища і створюючи попередження в разі травми.

2. Отримайте сертифікат

Сертифікація виробничих організацій, така як ISO (Міжнародна організація зі стандартизації), гарантує визнану якість, постійність і виконання професійних стандартів. Мало того, що такі сертифікати дають перевагу, коли справа доходить до маркетингу і задоволеності клієнтів, але багато авторитетних організації вимагають певних сертифікатів для того, щоб просто почати роботу з вами.

3. Поліпшення концепції соціальної та екологічної відповідальності

Соціально-екологічна діяльність у виробництві економить витрати на енергію, покращує здоров’я і безпеку, а також підвищує корпоративний дух на робочому місці. У майбутньому році виробники можуть:

Переосмислення упаковки. На створення упаковки витрачається величезна кількість природних ресурсів – і клієнти це помічають. Вісімдесят три відсотки споживачів обиратимуть продукт, який випускається в чітко маркованій упаковці що перероблюється в порівнянні зі звичайною упаковкою. Відновлювальні матеріали, такі як картон і біо-полімери, є прекрасною альтернативою традиційної упаковки.

Проведіть аудит відходів. Хоча переробка є найкращим способом боротьби з відходами, іноді це просто не варіант. Щоб визначити, що план виробництва стає якомога ближче до нульового значення відходів, наскільки це можливо, менеджери повинні розглянути можливість партнерства з компанією з утилізації відходів. Ці компанії допоможуть визначити, що може і не може бути перероблено, і здійснити ефективний процес сортування відходів.

Будьте відповідальними. Для того щоб повністю зрозуміти вплив заводу на навколишнє середовище, керівники виробництва повинні регулярно проводити енергоаудит. Це дозволить їм створювати і відстежувати ефективні цілі, постійно їх удосконалювати і, в кінцевому рахунку, бути відповідальними.

4. Пріоритетність наукових досліджень і розробок

Цього легко досягти комфортно, коли бізнес-процеси чітко налагоджені – але виробники повинні залишатися на грані творчості та інновацій для того, щоб залишатися конкурентоспроможними. Виділяючи час, гроші та інші ресурси для досліджень і розробок, бізнес-лідери можуть позиціонувати свою компанію в якості провідного експерта на ринку.

Дослідження і розробки також є відмінним способом справити враження на вище керівництво і акціонерів, так як нові ідеї можуть стати каталізатором економічного зростання.

5. Підвищення продуктивності

Для того, щоб конкурувати в умовах глобальної економіки, керівники виробництва повинні постійно працювати над поліпшенням продуктивності. Для того щоб створити продуктивне робоче місце необхідно:

Організовувати процеси. Коли справа доходить до підвищення продуктивності потрібно бути організованим. Одним із способів, яким можна цього досягти, є шлях впровадження стандартів 5С – систематичний і методичний підхід, який дозволяє командам організувати свій робочий простір найбільш безпечним і ефективним способом.

Стандартизувати роботу. Стандартизація роботи є одним з ключових елементів бережливого виробництва. Створення комплексу методів дозволяє менеджерам залишатися організованими, відповідальними і в змозі визначити області для поліпшення. Для того щоб стандартизація працювала, процеси повинні бути зосереджені навколо людського руху.

Оновлювати обладнання. Старе обладнання може привести виробничі цехи заводу до ризику незапланованих простоїв обладнання, негативно впливати на якість продукції, що випускається, витрачати час, енергію та інші ресурси. В цьому році, керівники виробництва повинні вкладати кошти в обладнання, яке аналізує важливі дані з метою прогнозування і запобігання проблем.

6. Прийом на роботу різноманітної робочої сили

Сьогодні все більше і більше компаній створюють робочу силу, яка представляє діапазон статей, етнічних груп і вікових груп. При цьому, вони, збільшуючи їх коефіцієнт утримання, створюють більш гнучку робочу середу і використовують унікальний набір фонів і досвіду для вирішення проблем галузі.

Жінки, наприклад, складають 47 відсотків працівників, але тільки 27 відсотків працівників в обробній промисловості. Мілленіали, з іншого боку, перевершили всі інші покоління, як найбільша частина в складі робочої сили – але 62 відсотків виробників стверджують, що мілленіали представляють собою лише малу частину їх працівників.

З метою задоволення потреб промисловості, що розвивається, щоб заповнити вакантні найближчим часом позиції у виробництві, менеджери повинні задіяти ці невикористані раніше трудові групи.

7. Інвестиції в співробітників

Особисті плани розвитку співробітника є виграшем, як для керівників, так і для самих співробітників. Ці плани дозволяють співробітникам визначити свої цілі і освоїти нові навички. Вони також дозволяють менеджерам проводити точні оцінки персоналу, похвалитися освіченою робочою силою і створити позитивні відносини.

Одним із способів є вкладення грошей в своїх працівників за рахунок підтримки виробничих сертифікатів. Хоча деякі з них можуть коштувати часу і грошей, професійні сертифікати, безумовно, є вигідним вкладенням для роботодавців. Ці сертифікати зменшують дорогу плинність кадрів, піднімає моральний дух і на робочому місці, що забезпечується освіченими працівниками.

Інший варіант полягає в підтримці участі у виставках і конференціях. Мало того, що торгові виставки представляють продукт нової аудиторії, але вони також заохочують співробітництво між експертами галузі, пропонують можливості навчання та залишають відвідувачів з почуттям оновлення і натхнення.