Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

5 виробничих трендів промисловості в 2018 році

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > 5 виробничих трендів промисловості в 2018 році

В минулому році виробнича галузь витрачала багато часу на аналіз: дивлячись на те, як далеко ми зайшли і прогнозуючи, куди ми направляємось. Але що означають ці тенденції для ведення бізнесу в новому році?


Впровадження цифрових рішень у галузі було дійсно революційним у 2017 році, і ми продовжимо концентрувати увагу на тому, як ці досягнення будуть рости в цьому році. Це підтримує оптимізм у галузі: за чотири квартали 2017 року 91,8 відсотка виробників заявили, що вони позитивно оцінюють перспективи своєї компанії.

У 2018 році ваші новорічні резолюції повинні бути розширені так, щоб вони включили вашу професійну життя. Вот пять производственных тенденций, на яких ми збираємося зосередитися в 2018 році.

1. Сбор машинних даних

Оцінка того, що якість є компонентом, який не можна виміряти, є реліктом минулого. У цьому році все більше виробників будуть використовувати наукові дані, щоб максимізувати ефективність своєї техніки, розуміючи, що рішення в області промислового інтернету речей вигідні для виробництва.

По-перше, тенденції даних можуть відображати продуктивність і цінність життєвого циклу машин. Фактически, 86 процент конечных пользователей собирают, по крайней мере, какие-то машинные данные, которые будут использоваться для профилактического обслуживания и для максимального увеличения времени безотказной работы. Вивчення цих даних оптимізує безпеку та довговічність машин у виробничій ланцюгу компанії.

Виробники будуть продовжувати інвестувати в науку про дані цього року. Прогнозується, що загальне число підключених до споживача і виробника пристроїв зросте на 11,9 млрд. в 2018 році.

2. Розрив в навичках

Іноді новорічні резолюції включають гори, на які нам ще належить піднятися. Виробників не повинно дивувати, що розрив в навичках (або скорочення доступності талантів у міру продовження модернізації поля) залишиться на нашому радарі в 2018 році.

Передбачення полягає в тому, що протягом наступного десятиліття буде створено 3,5 мільйона робочих місць на виробництві, які необхідно заповнити. З цього числа буде забезпечено тільки 1,5 мільйона, в результаті чого 2 мільйони виробничих робочих місць будуть не заповнені.

Додаткову увагу до даних IIoT і машинним даним збільшило потребу в таких позиціях, як вчені за даними, які традиційно були частиною виробництва. Крім того, навички, які керівники виробництва вважають необхідними – це базові технічні навички, навички вирішення проблем, а також в математика і комп’ютерні навички.

3. Споживчий попит на сталий розвиток

Незалежно від того, чи займається ваша виробнича компанія особливою турботою про сталий розвиток продукту чи ні, скоро у неї не буде вибору. Сталий розвиток стає підставою для конкуренції між підприємствами.

«Був вибух попиту з боку споживачів на те, щоб дізнатися, звідки походить продукція, яку вони набувають – розповідає Сью Уелч, генеральний директор Bamboo Rose.

У 2018 році сталий розвиток включатиме можливість достовірного повідомлення інформації про продукти. Для виробників це означає інвестування в методи, які точно повідомляють про процеси у виробничому ланцюжку для споживачів. Найуспішніші підприємства будуть самими прозорими.

Однією з областей потенційного стійкого поліпшення є упаковка продукту. Наприклад, упаковка продукції Dell – це нульові відходи. Замість звичайних матеріалів компанія використовує біологічну науку про грибах, щоб зробити контейнер, який є органічним і біорозкладаним.

4. Виробничі робочі місця

Оскільки виробники починають зосереджуватися на потенціалі рішень IIoT для збільшення ринку, виникає питання, чи замінять інвестиції в автоматизацію праці робочу силу, що призведе до звільнень в галузі. Багато підприємств стверджують, що вони просто хочуть використовувати автоматизацію для оптимізації трудомістких трудових завдань, в результаті чого працівники-люди виконують більше когнітивних і стратегічних завдань.

Однак це може варіюватися в залежності від бізнесу, більшість компаній не прагнуть усунути свою робочу силу; повідомляється, що 68% компаній створили нові робочі місця після збільшення частки автоматизації.

5. Безпека праці

Виробництво, поряд з лісовим господарством, сільським господарством і будівництвом, як і раніше визнається галуззю з високим ступенем ризику, а це означає, що рівень травм і захворювань, пов’язаних з роботою, перебуває на більш високому рівні в порівнянні з іншими галузями. Виробники захочуть і надалі дотримуватися високий рівень безпеки в 2018 році, вимагаючи від усіх працівників прийняття належних запобіжних заходів і ступеня обізнаності.

Охорона праці робить кроки для запобігання загальних травм і травм, що виникають на робочому місці. Вони включають в себе установку сучасного світлодіодного освітлення, визначення областей вологого статі і заохочення спільної роботи з підйому важких предметів.