Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

5 важливих навичок, необхідних для кар’єри в виробництві

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > 5 важливих навичок, необхідних для кар’єри в виробництві

Щоб бути успішними в виробничій промисловості, кандидатам на посаду необхідно прийняти певний набір навичок, заснований на досягненні ефективних результатів.

Мабуть, у вас є вимоги до основних навичок необхідних у вашій галузі, коли ви наймаєте нових співробітників. І якщо ви читаєте цю статтю, то, напевно, ви вже цінуєте важливість професійного росту. Так що ця ідея не нова.

Але рекрутери шукають кандидата, який може справитися не тільки з технічними завданнями (ми говоримо про величезний розрив у навичках роботи з людьми). Ось чому ми склали цей список з п’яти важливих навичок, необхідних для успішної кар’єри у виробництві.

  1. Непорушна надійність

У будь-якій кар’єрі це допомагає робити все вчасно. Але коли справа доходить до кар’єри в сфері виробництва, бути фізично в потрібному місці всього лише половина справи.

Дослідники з університету Чикаго державного університету склали список поведінкових показників, які представляють собою гарну основу для розуміння того, що означає бути надійним в робочому середовищі. Дослідники пишуть, що надійний співробітник «визнає відносну важливість певних завдань і обов’язків … демонструє прихильність, підтримуючи узгоджений і передбачуваний графік роботи … (і) покладається на інших як джерело достовірної інформації».

Це звучить розгорнуто. Але також зводиться до трьох ключових слів: достовірність, послідовність і стійкість.

  1. Чуйна уважність

При роботі на виробництві важливо мати на увазі, в першу чергу, ваш розум. Тим не менш, ви не можете забувати про своє оточення.

Це те, навколо чого будується кар’єра в нашій галузі. І це те, що буде направляти кожну вашу зміну. Згідно з дослідженням, проведеним в Університеті Case Western Reserve, уважність – це просто самостійне занурення людини в сьогодення.

Це невід’ємна самосвідомість в дії. І дані досліджень показують, що певний його рівень позитивно корелює з такими змінними, як продуктивність роботи, відносини і самооцінка. Тому, коли ця практика застосовується до виробництва, легко зрозуміти, чому вона краще для нових співробітників.

  1. Порядність

Бути об’єктивним не завжди легко. Тим не менш, важливо мати можливість робити альтруїстичні судження, коли це необхідно.

Ваша порядність – це ваш характер. Це те, хто ви, коли навколо немає нікого. Рішення, які ви приймаєте, коли ніхто не стежить за вами.

Простіше кажучи, це означає, що якщо ваше мислення полегшує розуміння ваших колег і ситуацій в їх житті, то вам легше буде працювати з ними. Зрештою, все зводиться до того, щоб бути хорошою людиною.

  1. Інтерактивне співпраця

Робота з іншими людьми, в будь-якому аспекті життя, є важливою особливістю побудови якісного характеру. Тому важливо співпрацювати. Але в контексті виробничої кар’єри співробітництво також є рушійною силою довгострокових цілей.

Це означає, що співпраця повинна зводитися до залучення. Згідно з дослідженнями Королівської школи бізнесу, відсторонені співробітники на 60 відсотків частіше страждають або викликають нещасні випадки на виробництві. У нашій галузі ми не можемо собі цього дозволити. У деяких випадках це означає, що співпраця має дуже велике значення.

Таким чином, співпрацювати – значить бути на одній хвилі не тільки з начальством, але і з вашими колегами. Тому що, коли справа доходить до виробництва, безпека і благополуччя завжди повинні бути на першому місці.

  1. Технологічне розуміння

Ви могли б посміятися над цим. Звичайно, ви розумієте основну механіку нових технологій. Але чи знайомі ви з технологіями тієї індустрії, в якій хочете працювати або проходите співбесіду? Кожна компанія має свій власний набір стандартів, тому важливо не тільки знати про них, а й розуміти їх.

У Forbes є найостанніший огляд тенденцій на робочому місці, і майже всі з них є аспектом технологічних інновацій. Таким чином, завжди присутнє поширення різних технологій. І ви не повинні залишатися позаду. Фактично, ви повинні завжди залишатися в курсі подій. Особливо, коли мова йде про технології виробництва.

Зрозуміти вашу потенційну середу на робочому місці – це зрозуміти можливості кожної потенційної змінної. Якщо ви досягнете успіху в цьому, ви досягнете успіху в кар’єрі на виробництві.