Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

5 порад з управління часом для кожного виробника

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > 5 порад з управління часом для кожного виробника

Управління часом – це вирішальний навик для вдосконалення виробництва, галузі, в якій більшість співробітників повинні ефективно маніпулювати декількома завданнями одночасно. Але поширена помилка полягає в тому, що управління часом – це універсальний навик, яким володіє кожен.

Насправді, нездатність ефективно керувати часом, ймовірно, є найбільш поширеною слабкістю, яка може спіткати будь-якого співробітника протягом робочого дня. В нашу епоху цифрових технологій ми піддаємося відволікаючим чинникам набагато більше, ніж 20 років тому.

Але, мати час, щоб виконати завдання і зробити його добре, це один з найбільших активів для бізнесу. Час простою може завдати шкоди виробникам: це означає не тільки те, що завод працює не на оптимальному рівні ефективності, але і завдає шкоди окремим співробітникам, відволікаючи їх від поставленого завдання.

Управління часом і ефективне виробництво йдуть рука об руку. Ось 5 порад, від яких кожен виробник може отримати вигоду.

 

Стандартизуйте операції у виробничому цеху

Час, необхідний для виконання ваших операційних завдань, не повинен залежати від поставленого завдання або того, який співробітник працює в конкретний день. Для забезпечення оптимальної ефективності та управління часом в цеху повинні бути встановлені тимчасові рамки для завершення завдання, а також вказано як затримки або прискорення вплинуть на іншу частину виробничої лінії.

Інвестування в новітню техніку для вашої бізнес-моделі підпадає під сферу стандартизації, тому що технологія може бути запрограмована в цифровій формі для підтримки певного рівня продуктивності або для зміни її швидкості в залежності від частки виконуваної роботи.

Всі працівники повинні знати стандарти часу, і мати можливість бачити в наочній формі за допомогою таймерів або графіків, як час виконання різних завдань впливає на всі рівні виробництва. Одним з ключових переваг впровадження стандартизованих операцій є те, що вони повинні бути в зоні відповідальності не тільки генерального менеджера, а й звичайних співробітників.

 

Аналізуйте виробничу лінію

Як тільки бізнес знаходить певний спосіб діяльності, який, на їхню думку, працює, багато виробників роблять одну і ту ж помилку – ніколи не витрачають час на вивчення методів, що виходять за рамки цього способу. Істина полягає в тому, що періодичний аналіз виробничої лінії сприяє тайм менеджменту, оскільки він забезпечує найкращу відповідність стандартам.

Це включає в себе оцінку працівників, оскільки, як відомо багатьом фахівцям з персоналу, одна справа – найняти здатних працівників, але інше – забезпечити, щоб працівники зберігали свої здібності і професіоналізм після того, як вони прийняті на роботу. Виконання оцінок – як частина корпоративної культури – також стимулює працівників викладатися по максимуму.

Оскільки підприємства розширюють лінійку продукції або додають нове обладнання на свій завод, ніхто не помічає, як виробничі методи стають все більш складними. Знову ж таки, аналіз – кращий спосіб забезпечити максимально прості та ефективні бізнес-методи або відзначити зміни, які необхідно вжити для досягнення цього.

 

Стимулюйте за допомогою системи оплати праці

Відображення в зарплаті співробітників, які ефективно управляють своїм робочим часом і мінімізують час простою – відмінний спосіб стимулювати працівників ефективно управляти часом.

Загальна проблема управління часом на виробничих лініях, полягає в тому, що помилка, яка зачіпає всіх, це не обов’язково вина всіх і кожного. Тому навчання співробітників у виробництві повинно бути не тільки зосереджено на особистості, а й на групах працівників, які виконують функції підрозділу. Оплачувані бонуси, можливо, допоможуть винагородити певні групи за спільну роботу і усунення часу простою в їх конкретній області на заводі.

Оскільки співробітників часто переміщують або наймають нових, оплачувана періодична підготовка є ще одним прикладом того, як між робочими може бути заохочена згуртованість, що також буде демонстрацією готовності вашого бізнесу компенсувати організацію управління часом.

 

Розклад перерв протягом дня

Одної обідньої перерви опівдні часто недостатньо для того, щоб працівник міг переорієнтувати свою увагу і відпочити від рутини. Одна з переваг бездіяльності полягає в тому, що це дає робочим можливість перевести подих; але в той день, коли виробництво грає в доганялки, малоймовірно, що для співробітників, що працюють в цей день, буде час для відпочинку.

Більш того, хоча час простою не завжди продуктивний, більшість співробітників не будуть повністю відчувати себе в спокої, якщо вони очікують поставки нових матеріалів для відновлення виробництва. Таким чином, час простою і перерва все одно повинні бути диференційовані в розкладі робочого дня, так як час простою зазвичай призводить до того, що робочі активно очікують продовження роботи на заводі.

Переконайтеся, що культура вашої виробничої компанії як і раніше зосереджена на благополуччі ваших працівників, хоча максимальна продуктивність, як правило, є центральним завданням. Продуктивність ваших працівників буде максимальна, якщо вони будуть добре дбати про бізнес, знаючи, що в їх робочий день вбудовані конкретні періоди відпочинку.

Будьте на шляху безперервного вдосконалення

Як уже згадувалося раніше, оскільки виробничі компанії постійно інвестують в нові технології, наймають нових співробітників і змінюють свою продукцію, не може бути «ідеального» рівня тайм менеджменту, який може бути досягнутий. Будь-які виробники, які шукають цей рівень досконалості, виявляться розчарованими в тому, наскільки він короткий, тому що стандарти постійно міняються, і процеси оновлюються.

Замість цього набагато практичніше зосередити певний підрозділ адміністрації або менеджменту на завдання управлінням часом. Ці співробітники повинні як бути присутніми у виробничому цеху заводу, так і аналізувати дані на екрані комп’ютера. Частина управління часом забезпечує правильне і ефективне впровадження стандартів в режимі реального часу.

 

Управління часом – це аспект виробництва, де завжди є місце для вдосконалення, і це повинно бути визнано повсюдно в будь-якій компанії її власниками, менеджерами і робітниками.