Як ви хотіли б зв'язатися з нами?
  • Russian
  • Ukrainian
ruuk +380 50 417 3929 sbit@kauchuk.ua Пн - Пт 08:30 - 17:00 87504, м. Маріуполь, ул. Вузівська, 1-А
Сертифікат
ISO 9001:2015
Сертифікат
IATF 16949:2016
+380 67 000 1997
+380 95 048 1000
СКАЧАТИ ПРАЙС

3 тенденції, які визначатимуть майбутнє інженерії

Завод РТИ "КАУЧУК" > Блог > 3 тенденції, які визначатимуть майбутнє інженерії

Оскільки технології продовжують розвиватися, у багатьох галузях відбуваються серйозні зміни. У той час як багато інженерів і виробників побоюються за свою роботу, оскільки машини стають більш автоматизованими і самодостатніми, робочі обов’язки просто перетворюються в більш просунуту роботу, засновану на технологіях.

За часів цифровізації і «розумних» машин інженери стикаються з новими проблемами і тенденціями, які необхідно враховувати і які змінюють погляди на галузь. Ось три сучасні тенденції, які визначатимуть майбутнє інженерії:

Більше уваги на стійке виробництво

Підприємства починають приділяти більше уваги на свій вплив на навколишнє середовище, ніж будь-коли раніше. Для цього компанії впроваджують стійкість в свої бізнес-моделі. Стійкий розвиток спрямовано на скорочення якомога більшої кількості відходів за рахунок усунення фізичних відходів і мінімізації втрат енергії. З урахуванням цієї практики виробники вироблятимуть продукцію за допомогою економічно обгрунтованих процесів, які зводять до мінімуму негативний вплив на навколишнє середовище, зберігаючи при цьому енергію і природні ресурси.

Існує ряд причин, за якими компанії хочуть прийняти стійку бізнес-модель, в тому числі скорочення загальних витрат і втрат, розширення операцій, підвищення конкурентної переваги, залучення нових клієнтів і створення репутації бренду. Для інженерів це означає, що нові екологічно безпечні технології будуть затребувані для розробки і впровадження.

Безперервний розвиток штучного інтелекту

Впровадження штучного інтелекту викликало хвилю емоцій у виробничій індустрії. Хоча це означає більш широкі можливості для виробництва і підвищення продуктивності, це також означає, що в посадові інструкції працівників виробничого підприємства і інженерів необхідно внести багато змін.

Для інженерів ІІ об’єднує програмні і апаратні компоненти в розробці більш складних виробничих можливостей. Важливою можливістю, яку просуває ІІ, особливо для інженерів, є машинне навчання. Ця технологічна концепція спрямована на вивчення саме того, як машини вчаться і спілкуються. Просування в цій області сильно вплине на збір і використання даних, які можна легко випустити з уваги. З розвитком ІІ і розвитком машинного навчання збір даних стане більш доступним в майбутньому, створюючи більш розумне виробництво в цілому.

Досягнення в IoT

Інтернет речей, або IoT, інтелектуально з’єднує пристрої через мережу для використання і передачі даних. Для інженерів IoT змінює майбутнє своєї кар’єри з новими можливостями в області апаратного, програмного забезпечення, машинобудування і виробництва. Передбачається, що IoT призведе до того, що висококваліфіковані інженери замінять низькокваліфіковані робочі місця, щоб йти в ногу з досягненнями і вимогами компанії. Оскільки підприємства використовують IoT й інші види зв’язку в якості методу підвищення загальної продуктивності, буде створено більше робочих місць для інженерів, ніж будь-коли раніше.

У виробничій індустрії IoT усуває необхідність в індивідуальному обслуговуванні і програмуванні верстата. Замість цього одна єдина технологія буде контролювати все обладнання і з’єднувати дані всіх операцій. Це вигідно, тому що збір даних дуже важливий для будь-якої діючої компанії. Дані можуть використовуватися для аналізу систем, щоб знайти проблемні області і усунути будь-які витрачені час або матеріал. Це дозволить максимально підвищити ефективність, продуктивність і стійкість. Інтернет речей буде продовжувати трансформувати виробничу індустрію і кар’єру інженера, оскільки він продовжує розвиватися і ускладнюватися.

Поделитесь этим в соцсетях

Советуем почитать