Надійний партнер

27 років досвіду роботи. Репутація стабільної та продуктивної компанії у вирішенні поточних і планових завдань замовників

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ВІДДІЛОМ ЗБУТУ

Якість продукції

Дотримання вимог стандартів автомобілебудування у виробництві гарантує високу якість продукції та стабільність процесів.

ПОДИВИТИСЯ СЕРТИФІКАТИ

Оперативне постачання

Гарантія своєчасного виробництва і доставки нашої продукції за узгодженим із замовником графіком постачання.

ПОДИВИТИСЯ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ

Новий інтернет-магазин

Ласкаво просимо за покупками! Зручний і простий функціонал дозволяє комфортно і швидко замовляти продукцію.

ПЕРЕЙТИ ДО МАГАЗИНУ

Використовуйте можливості заводу ГТВ "КАУЧУК"

ГТВ для автомобілебудування

Безперервне серійне виробництво гумотехнічних виробів для автомобільної промисловості. Ми поставляємо комплектуючі на багато автобудівних конвеєрів, в тому числі МАЗ, ГАЗ, ЗІЛ, ЗАЗ. Нашими постійними і багаторічними замовниками є десятки провідних виробників автомобільних вузлів і агрегатів першого рівня.

Нова продукція

Ви використовуєте вироби з гуми у виробництві або торгівлі? Ми маємо великий досвід і готові освоїти для Вас нові формові, в тому числі армовані вироби, за вказаними стандартами і технічними вимогами. Устаткування заводу дозволяє запропонувати Вам виробництво якісногос оснащення (прес-форм) з подальшим технічним обслуговуванням.

Високоякісні гумові суміші

Високотехнологічне виробництво сирих гумових сумішей на новітній лінії змішування з високим ступенем автоматизації. Додатковий реологічний контроль кожного замісу. Використання тільки перевіреної високоякісної сировини. Все це гарантує високу якість нашої продукції.

Інновації в рецептуробудівництві       

Щомісяця проводяться роботи по розробці нових рецептур гумових сумішей. Реальний практичний досвід використання у виробництві кілька тисяч компонентів, інноваційних матеріалів світових лідерів, з якими ми співпрацюємо понад 20 років, зможуть зробити Вашу продукцію більш конкурентоспроможною.

Великий асортимент

Асортимент нашої продукції дозволяє використовувати її для ремонту вузлів і агрегатів широкого спектру техніки, в тому числі для сільського господарства, спецтехніки для різних галузей промисловості. Наша продукція поставляється як у вигляді окремих виробів, так і у вигляді упакованих ремкомплектів, зручних для продажів і кінцевого використання.

Стабільність технологічних процесів

Ефективний контроль технологічних процесів гарантує стабільно високу якість нашої продукції. Для вирішення цього завдання все основне обладнання підключено в єдину інформаційну мережу підприємства. В on-line режимі параметри роботи кожної одиниці обладнання потрапляють в базу даних і аналізуються по заданих параметрах.

 

 

 

Про нас

ПрАТ «КАУЧУК» - виробництво ГТВ, ремкомплектів, сирих гумових сумішей.

 

Серійне виробництво гумотехнічних виробів для автомобілебудівних заводів. Ми поставляємо комплектуючі на вузли більшості конвеєрів, в тому числі МАЗ, ГАЗ, ЗІЛ, ЗАЗ.

 

Виробляємо і пропонуємо більше 1000 найменувань ГТВ і ремкомплектів у фірмовій упаковці для ремонту та комплектації автомобільної, сільськогосподарської техніки та спецтехніки.

Контактна інформація

+380 629 474 007 – приймальна

+380 629 474 001 – відділ збуту, маркетингу та реклами

+380 67 000 1997

+380 95 048 1000

+380 93 621 1120

 sbit@kauchuk.ua

Skype kauchuk_15

Приватне акціонерне товариство «Каучук»

87504, Україна, м. Маріуполь, вул. Вузівська 1-А

 Т/с 26001000120470 в ПАТ «Укрсоцбанк»,

Код МФО 300023, Код ЄДРПОУ 13507918 

Индивідуальный податковий № 135079105817

Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ № 100335870

НАША РОЗСИЛКА

Підпишіться на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі свіжих новин та спецпропозицій.

Ваш email
Им'я/Підприємство